پرچم‌دارهای بعدی سامسونگ در بنچمارک Geekbench حضور پیدا کردند

c2 16 e1579809431985

هر سه پرچم‌دار بعدی سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 20 در بنچمارک Geekbench 5.1 ظاهر شدند. این مدل‌ها ابتدا وارد بازار کره‌جنوبی و آمریکا می‌شوند و نکته جالب استفاده آن‌ها از چیپست اسنپ‌دراگون 865 به جای چیپست اگزینوس ساخت خود سامسونگ است (ظاهرا تنها کاربران اروپا این گوشی را با چیپست اگزینوس 9830 دریافت می‌کنند).

پرچم‌دارهای بعدی سامسونگ در بنچمارک Geekbench حضور پیدا کردند

این سه گوشی 12 گیگابایت رم دارند (مقدار رم گزارش شده توسط این بنچمارک پایین‌تر است چون بخشی از رم برای پردازنده گرافیکی کنار گذاشته شده است).

امتیاز بنچمارک مورد نظر الزاما برای هر سه گوشی مشابه بوده و در سطح سایر گوشی‌های مجهز به چیپست اسنپ‌دراگون 865 قرار می‌گیرند که در این تست حضور داشتند. گرچه باید بگوییم این گوشی‌ها هنوز از سخت‌افزار و نرم‌افزار پیش از عرضه رسمی استفاده می‌کنند.

شماره مدل غول‌های جدید کره‌ای عبارت است از SM-G981 (گلکسی اس 20)، SM-G986 (گلکسی اس 20 پلاس) و SM-G988 (گلکسی اس 20 اولترا). حرف «N» اشاره به مدل کره‌ای می‌کند در حالی که حرف «U» برای مدل‌های مخصوص بازار آمریکا استفاده می‌شود.

مدل‌های مخصوص بازار اروپا در شماره مدل خود حرف «F» را دارند، گرچه نتایج تست آن‌ها منتشر نشده است.

نکته دیگری که باید در مورد شماره مدل‌ها اشاره کنیم این است که از عدد معمولی یکی بالاتر هستند، به عنوان مثال شماره مدل گلکسی S10e برابر با G970 و برای اس 10 پلاس G975 است.

به عبارت دیگر این نتایج احتمالا برای مدل‌های 5G این گوشی‌ها است. مدل‌های 4G شماره مدل G980 وG985 دارند. هنوز مشخص نیست مدل اولترا نیز 4G خواهد داشت ولی ظاهرا جواب منفی است.

مدل‌های 4G پرچم‌دارهای سامسونگ بازارهایی را هدف قرار می‌دهند که هنوز شبکه‌های 5G در آن‌ جا راه‌اندازی نشده است.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *