آیا این تصویر پشت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس را نشان می‌دهد؟

آیا این تصویر پشت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس را نشان می‌دهد؟

با تصویر پشت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس آشنا شوید. تصویری از یک نمونه ظاهرا اولیه ایکس‌باکس سری ایکس در توئیتر منتشر شده است و انجمن گیمینگ Neogaf، به درگاه‌های مختلفی اشاره کرده است که در نسل بعدی کنسول‌های بازی مایکروسافت استفاده خواهد شد.

آیا این تصویر پشت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس را نشان می‌دهد؟ آیا این تصویر پشت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس را نشان می‌دهد؟

نویسنده سایت Thurrott اعتقاد دارد این تصاویر واقعی هستند و یک پرینتر سه بعدی این محصول را نساخته است. ما نمی‌توانیم درست بودن این تصاویر را تایید کنیم ولی در مقایسه با رندر تقلبی که AMD در جلسه نمایش این کنسول در نمایشگاه CES استفاده کرد، بهتر است.

علاوه بر این روی این پنل بزرگ نوشته «نمونه اولیه – برای فروش نیست» دیده می‌شود، بنابراین این احتمال نیز وجود دارد طراحی و آرایش دقیق درگاه‌ها پیش از عرضه نهایی تغییر خواهند کرد.

تصاویر مورد نظر یک درگاه صوتی اپتیکال، دو درگاه یواس‌بی تایپ A، درگاه اترنت، پاور و تک پورت HDMI را نشان می‌دهند. (بخواهیم مقایسه کنیم خانواده ایکس‌باکس وان یک درگاه HDMI ثانویه داشت).

همچنین یک شیار مستطیلی و بزرگ دیده می‌شود که به ادعای نویسنده سایت مذکور برای گزارش‌دهی عیب‌یابی است و احتمالا در کنسول نهایی حضور نخواهد داشت.

با عرضه ایکس‌باکس سری ایکس به بازار چندین ماه فاصله داریم، بنابراین نسخه نهایی می‌تواند ظاهر کاملا متفاوتی داشته باشد.

گرچه شکل کلی آن شبیه به آن چه است که مایکروسافت سال گذشته در مراسم Game Awards به نمایش گذاشت.

منبع: engadget.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *