مارک زاکربرگ چگونه به شکار گراز وحشی می رود؟

zuckerberg wild boar bow arrow

بازی‌های گرسنگی

در سال 2011، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک ادعا كرد كه خود را به یک “چالش شخصی” دعوت کرده است. بر اساس این چالش، او می توانست تنها گوشتی که خودش شکار کرده بود را بخورد. طبق مصاحبه رولینگ استون، او حتی یک بار یک بز را ذبح کرد و جک دورسی، مدیرعامل توییتر را به خوردن آن مهمان کرد.

اکنون، بر اساس پستی که در مورد تصمیمات جدیدش در سال 2020 منتشر کرده، زاکربرگ فاش کرد که هنوز به شکار می رود. البته او گفته که این روز ها تنها با تیر و کمان به شکار می رود.

هنگامی که از او پرسیده شد که چه حیواناتی را شکار می کند، او پاسخ داد: “گراز وحشی.”

قاتل خوک

البته تجربه نشان داده که زاکربرگ در به اتمام رساندن چالش های خود چندان موفق نیست. بر اساس گزارشی که توسط نشریه Today در سال 2012 منتشر شده بود، زاکربرگ از یک مغازه گوشت فروشی در پالو آلتو در کالیفرنیا استیک خریده بود.

البته او در سال 2017 دوباره به این چالش ادامه داد.

دوست دار طبیعت

در دفاع از زاکربرگ باید بگوییم گراز وحشی به یک گونه شدیداً مخرب در بین حیوانات در آمریکای شمالی تبدیل شده است. با فرض اینکه او به صورت محلی شکار می کند، باید از وی تشکر کنیم. چرا که این موجودات مهاجم باعث ایجاد خرابی هایی در کشاورزی و اکوسیستم ایالات متحده و کانادا شده اند.

اگر یک حیوان ارزش شکار کردن داشته باشد، آن حیوان همین گراز وحشی است. پس باید بگوییم موفق باشید آقای زاکربرگ. ای کاش می توانستید تبلیغات سیاسی گمراه کننده را هم با تیر و کمان خود بزنید.

 

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در عمومی،فیسبوک
آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *