سه عضو خانواده گلکسی اس 11 مجهز به دوربین‌های تله‌فوتو 48 مگاپیکسل خواهند بود

Galaxy S11 1

ماه گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر این که گوشی گلکسی اس 11 و مدل پلاس این گوشی در پنل پشتی 4 دوربین به همراه یک لنز تله‌فوتو 48 مگاپیکسل خواهند داشت.

حالا لودهنده معروف توئیتری با نام کاربری Ice universe اعلام کرده است که هر سه عضو این خانواده یعنی S11، S11e و +S11 از چنین لنزی استفاده می‌کنند.

سه عضو خانواده گلکسی اس 11 مجهز به دوربین‌های تله‌فوتو 48 مگاپیکسل خواهند بود

این کاربر معروف جزئیات زیادی اعلام نکرده است ولی می‌گوید غول دنیای فناوری کره با این اقدام در رقابت با سایر شرکت‌ها لنز تله‌فوتو با بالاترین دقت را خواهد داشت.

دو گوشی گلکسی اس 11 و 11 پلاس شایعه شده است مجهز به دوربین‌های 108 مگاپیکسل در عقب هستند ولی مشخص نیست که آیا S11e نیز چنین ماژولی خواهد داشت یا سامسونگ برای ارزان‌ترین عضو خانواده اس 11 خود از یک دوربین با دقت پایین‌تر استفاده می‌کند.

شایعات اشاره می‌کنند سه پرچم‌دار جدید سامسونگ 18 فوریه رونمایی خواهند شد، بنابراین طی هفته‌های آینده اخبار بیشتری از آن‌ها می‌شنویم.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *