به‌روزرسانی نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی‌های گلکسی M20 و M30 منتشر شد

Samsung Galaxy M20 Gruppenbild 2

به دنبال انتشار سریع‌تر از موعد اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10، سامسونگ به‌روزرسانی لانچر جدید One UI 2.0 خود را در اختیار کاربران هندی گوشی‌های گلکسی M20 و M30 قرار داده است تا اولین دستگاه‌های غیر پرچم‌دار این شرکت باشند که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

به‌روزرسانی نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی‌های گلکسی M20 و M30 منتشر شد

در ابتدا قرار بود هر دو گوشی به‌روزرسانی جدید را در ژانویه 2020 دریافت کنند ولی سامسونگ با اعتماد به نفس تصمیم گرفته است می‌تواند زودتر کاربران خود را از این موهبت برخوردار کند.

به‌‎‌روزرسانی اندروید 10 برای این دو گوشی بیش از 1.29 گیگابایت حجم دارد که از نسخه تقریبا 2 گیگابایت مخصوص سری اس 10 کمتر است.

شماره نسخه به‌روزرسانی گلکسی M20 و M30 به ترتیب 5FDDU3CSL4 و 5FDDU3CSL4 است. هر دو به‌روزرسانی همچنین بسته امنیتی ماه دسامبر 2019 را در خود دارند و در حال حاضر منحصر به بازار هند هستند.

طی هفته‌ای آینده بدون شک کاربران این گوشی‌‌ها در سایر کشورها نیز این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

به‌روزرسانی نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی‌های گلکسی M20 و M30 منتشر شد

اندروید 10 به همراه لانچر One UI 2.0 یک تغییر طراحی اندک با یک حالت تیره تمام سیستمی، عناصر پویای شیک‌تر و جایگیری بهینه‌تر اپلیکیشن‌ها در پوشه‌ها دارد.

تغییر بزرگی که به همراه اندروید 10 انجام خواهد شد جایگزینی دکمه هوم با یک سوایپ از انتهای صفحه است، در حالی که سوایپ به سمت پایین و نگه داشتن آن در طول مسیر آخرین اپلیکیشن‌ها را باز خواهد کرد و از هر دو طرف به سمت بالا نقش دکمه برگشت به عقب را دارد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *