هوآوی تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل هارمونی را در سال بعد افزایش خواهد داد

سیستم عامل هارمونی

هوآوی قصد دارد سال آینده تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل هارمونی را افزایش دهد و آن‌ها را وارد بازار جهانی کند. گرچه، هیچ برنامه‌ای برای تغییر سیستم عامل گوشی‌ها، تبلت‌ها و کامپیوترهای خود به این سیستم عامل ندارد.

این شرکت قبلا اظهار کرده بود امسال هیچ گوشی مجهز به سیستم عامل هارمونی عرضه نخواهد کرد و ظاهرا سال بعد نیز چنین اتفاقی نمی‌افتد.

گرچه این شرکت محصولاتی مانند ساعت‌های هوشمند را با این سیستم عامل وارد بازار خواهد کرد (نسل فعلی ساعت‌های هوشمند هوآوی از سیستم عامل Lite OS استفاده می‌کنند).

هوآوی تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل هارمونی را در سال بعد افزایش خواهد داد

هوآوی همچنین قصد دارد اسپیکرهای هوشمند و دستگاه‌های واقعیت مجازی بسازد که از هارمونی استفاده کنند. بدون شک تلویزیون‌های هوشمند نیز مانند Honor Vision در آینده‌ای نزدیک با این سیستم عامل وارد بازار اروپا خواهند شد.

با آن که برنامه غول چینی توسعه HarmonyOS به شکل یک سیستم عامل کامل و سرشار از امکانات برای گوشی‌های هوشمند است، ولی فعلا ترجیح می‌دهد از اندروید استفاده کند و از نظر این شرکت تنها باید سرویس‌های موبایل گوگل را جایگزین کرد.

در حال حاضر این شرکت به صورت موقت می‌تواند همچنان به استفاده از خدمات و فناوری‌های فراهم شده توسط شرکت‌های آمریکایی ادامه دهد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *