تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند

specifications of the pixel 4 and pixel 4xl leaked 90hz smoo 1jhs

طی ماه‌ گذشته حجم بالایی از اخبار روکیدا به گوشی Pixel 4 گوگل اختصاص داده شده است و حالا گوگل نیز پیش از رونمایی رسمی از این پرچم‌دار کمپین تبلیغاتی آن راه شروع کرده است.

لودهنده معروف توئیتری ایوان بلس تعدادی تصاویر رسمی رسانه‌ای منتشر کرده است که گوشی Pixel 4 را به رنگ سیاه و سفید نشان می‌دهد و سیستم ژست‌های حرکتی Motion Sense و قابلیت جدید باز کردن گوشی با اسکن سه بعدی چهره را تبلیغ می‌کنند.

تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند

دو تصویر اول به ما کاربرانی را نشان می‌دهد که ظاهرا از قابلیت جدید باز کردن گوشی با اسکن چهره استفاده می‌کنند. گوشی Pixel 4 برای شناسایی دقیق‌تر چهره یک سیستم شناسایی چهره کاملا جدید با استفاده از دوربین مادون قرمز، پرتوافکن (flood illuminator) و یک پروژکتور نقطه‌ای دارد.

دو تصویر دیگر قابلیت جدید Motion Sense و رابط کاربری اپلیکیشن دوربین را به تصویر می‌کشند. کاربر ظاهرا با تکان دادن دست خود در جلوی نمایشگر در اپلیکیشن موزیک یک آهنگ را رد می‌کند.

تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند تصاویر مطبوعاتی قابلیت Motion Sense گوشی Pixel 4 گوگل منتشر شدند

تیم پروژه سالی گوگل در طول 4 سال گذشته در حال توسعه یک حسگر جدید بوده‌اند و این حسگر یکی از بزرگترین تغییرات سری جدید گوشی‌های پیکسل 4 گوگل است.

کاربران بدون نیاز به تعامل فیزیکی با نمایشگر گوشی خواهند توانست کارهایی مانند کنترل پخش رسانه، بی صدا کردن تماس‌های تلفنی و موارد متعدد دیگر را انجام دهند.

رویداد 15 اکتبر گوگل جدا از رونمایی از دو گوشی Pixel 4 و 4 XL میزبان دستیار هوشمند جدید نست و یک کروم‌بوک جدید به اسم PixelBook Go خواهد بود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *