فیسبوک در تاریخ 26 سپتامبر، استوری‌های گروهی را متوقف کرد!

استوری‌های گروهی

اگر استوری‌های گروهی (Group Stories) فیسبوک را ندیدید، تعجب نکنید. این شبکه اجتماعی طبق گفته نویسنده مت ناوارا (Matt Navarra) مبنی بر اینکه استوری‌های گروهی در تاریخ 26 سپتامبر متوقف خواهند شد، آن را از ویژگی‌های گروهی حذف کرد. پس از آن، استوری‌های موجود توسط فیسبوک پاک شده و دیگر کاربران قادر به ایجاد آن‌ها نیستد. البته استوری‌های شخصی همچنان باقی مانده‌اند.

استوری‌های گروهی

کمپانی درباره دلیل این تصمیم خود، توضیحات کاملی ارائه نداد. در یک بیانیه به CNET، فیسبوک اظهار داشت که قصد دارد اطمینان حاصل کند که ویژگی‌های گروهی، به روش‌های مفید و مفرح، افراد را در ارتباط با یکدیگر نگه دارد و همواره در جستجوی روش‌های برای بهبود ارتباطات است.

مشخص نیست که استوری‌های گروهی قبل از تصمیم به توقف، چگونه بوده‌اند. با این حال، بعد از گذشت 9 ماه از کار این ویژگی که نشان می‌دهد زیاد از آن استفاده نشده‌است، قصد بستنش را دارد. جای تعجبی ندارد که استوری‌ها بیشتر به شکل شخصی و انفرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما اکنون با توقف استوری‌های گروهی، یکی از آپشن‌ها از دسترس گروه‌ها خارج می‌شود.

 

منبع: www.engadget.com

آواتار مهرناز شهریاری

توسط مهرناز شهریاری

شیفته خلاقیت، فناوریهای نو و سبک زندگی ایرانی هستم و تاکیدم در ترجمه و انتشار مطالب بر تازه‌ترین خبرهای فناوری مبتنی بر خلاقیت هست که می توانند کیفیت زندگی را ارتقا بخشند، از همراهی شما عزیزان در این مسیر بی نهاست خرسندم و نیازمند دیدگاههای ارزشمند شما هستم.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *