فهرست تمامی دستگاه‌های سامسونگ که اندروید 10 را دریافت می‌کنند منتشر شد

android ten header 10 1 scaled

یک فهرست طولانی از دستگاه‌های سامسونگ که شایستگی دریافت به‌روزرسانی اندروید 10 را دارند منتشر شده است. از موثق بودن این منبع مطمئن نیستیم ولی امیدبخش به نظر می‌رسد.

تقریبا تمامی دستگاه‌های 2019 سامسونگ از جمله سری میان‌رده و رده‌ ابتدایی گلکسی M و گلکسی A جدیدترین نسخه اندروید را دریافت خواهند کرد.

سری گلکسی اس 9 سال گذشته و گلکسی نوت 9 نیز در این فهرست قرار دارند و جای تعجب ندارد که اعضای خانواده اس 8 و نوت 8 با لطف سامسونگ روبرو نشدند. با توجه به این که سامسونگ معمولا قول به‌روزرسانی‌های نسخه بعدی اندروید را تا 2 سال می‌دهد، این قضیه انتظار می‌‎رفت.

فهرست تمامی دستگاه‌های سامسونگ که اندروید 10 را دریافت می‌کنند منتشر شد

متاسفانه، این فهرست چیزی در مورد تاریخ عرضه این به‌روزرسانی نشان نمی‌دهد و باید منتظر خبر رسمی سامسونگ در این مورد باشیم. طبیعتا، پرچم‌دارها در اولویت تیم توسعه‌دهندگان سامسونگ قرار می‌گیرند ولی امیدواریم انتظار کاربران سری گلکسی M و A طولانی نشود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *