گوشی P30 هوآوی با دو رنگ جدید عرضه می‎شود

Huawei P30

اداره ثبت اختراعات اروپا برای گوشی P30 هوآوی درخواست دو رنگ جدید دریافت کرده است. یکی از آن‎ها تقریبا گرادیان رنگی است (در نور تغییر رنگ می‎دهد) و دیگری ترکیب دو رنگ است که شما را یاد نسخه «پاندا» گوشی Pixel 2 XL می‎اندازد.

مدل گرادیان یادآور مدل آبی رنگ روشن (Breathing Crystal) گوشی P30 هوآوی است ولی اگر با دقت نگاه کنید، می‎بینید در آن نیز از طراحی دو رنگی استفاده می‎شود به نحوی که یک سوم بالایی پنل پشتی یک بخش با رنگ جداگانه است.

درخواست این دو حق اختراع در اواخر ماه می (تیر ماه) ثبت شده است ولی چند روز قبل منتشر شد. اقدام هوآوی نشان می‎دهد این شرکت در نمایشگاه IFA و در زمان معرفی گوشی Mate 30 رنگ‎های جدیدی را به نمایش خواهد گذاشت. هنوز مشخص نیست گوشی P30 Pro نیز به این رنگ‎های جدید عرضه خواهد شد یا خیر.

گوشی P30 هوآوی با دو رنگ جدید عرضه می‎شود

اگر به یاد داشته باشید هوآوی در نمایشگاه سال گذشته IFA نیز در اقدامی مشابه 4 رنگ جدید برای گوشی P20 Pro معرفی کرد (در آن موقع مدل معمولی P20 از این موهبت بی نصیب ماند).

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *