تصویر تبلیغاتی گوشی Mate 30 Pro هوآوی آرایش دوربین چهارگانه را نشان می‎دهند

گوشی Mate 30 Pro

تصویر تبلیغاتی از گوشی Mate 30 Pro هوآوی به بیرون درز پیدا کرده است که مجددا آرایش جزیره‎ای دایره‎ای شکل دوربین در عقب را به تصویر می‎کشد. با وجود آن چه رندرهای شرکت‎های قاب‎سازی نشان داده‎اند، تعداد دوربین‎های این گوشی به جای 3 عدد 4 خواهد بود.

وجود سه دوربین منطقی بود، جزیره مربعی شکل گوشی P30 در پنل پشتی میزبان سه دوربین و یک فلاش بود. گرچه، این تصویر نشان می‎دهد که موقعیت فلاش ال‎ای‎دی به یک کنار جابه‎جا خواهد شد (رندرهای قبلی یک حسگر نامشخص یا توری اسپیکر را در این جا نشان داده بودند).

اما این دوربین چهارم چه نقشی خواهد داشت؟ گوشی P30 هوآوی به تمامی انواع لنزهای اولترا واید، واید و تله‎فوتو مجهز بود. اطلاعات جدید اشاره می‎کنند که دوربین چهارم یک حسگر سه بعدی (احتمالا از نوع زمان پرواز) خواهد بود.

تصویر تبلیغاتی گوشی Mate 30 Pro هوآوی آرایش دوربین چهارگانه را نشان می‎دهند

براساس اطلاعات قبلی به بیرون درز شده ما می‎دانیم گوشی Mate 30 Pro دو حسگر دوربین بزرگ خواهد داشت یک لنز 1/1.55 اینچی برای دوربین اصلی و یک لنز 1/1.7 اینچی برای دوربین اولترا واید. دوربین سوم یک ماژول پریسکوب با قدرت زوم 5 برابر خواهد بود.

سرعت شارژ به کمک شارژر سیمی 40 وات باقی خواهد ماند ولی سرعت شارژ بی‎سیم به 27 وات (از 15 وات) ارتقاء خواهد یافت. این سرعت با قدرت شارژر بی‎سیم 30 وات که اخیرا مورد تایید سازمان FCC قرار گرفته است (بین شارژر و گوشی همیشه مقداری هدررفت وجود دارد) مطابقت می‎کند. در هر صورت، این سریع‎ترین شارژر بی‎سیمی است که تا به حال دیده‎ایم.

متن داخل تصویر به وضوح به استفاده از چیپست کرین 990 اشاره می‎کند، خبری که قبلا مورد تایید قرار گرفته بود. همکاری با شرکت لایکا نیز تایید شده است تا حساسیت حسگر دوربین (به لطف فناوری ترکیب پیکسل) بالا برود.

در پایان باید بگوییم از گوشی Mate 30 هوآوی رسما در 6 سپتامبر (15 شهریورماه) رونمایی خواهد شد.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *