گوگل در حال ساخت یک مدل جدید و با نام متفاوت از اسپیکر Home Mini است

اسپیکر Home Mini

گزارش‎ها نشان می‎دهند گوگل در حال تولید یک مدل جدید از اسپیکر Home Mini خود به اسم جدید «Nest Mini» است.

گوگل در حال ساخت یک مدل جدید و با نام متفاوت از اسپیکر Home Mini است

منبع این خبر سایت 9to5Google است که جزئیات اندک دیگری نیز در مورد رقیب اسپیکر اکو آمازون منتشر می‎کند.

شاید بهترین خبر برای طرفداران این دستگاه این باشد که کیفیت صدا به مراتب بهتر خواهد بود، به نحوی که در گزارش این سایت آمده است «حداکثر حجم صدا بالاتر است و کیفیت کلی صدا و باس آن بهتر خواهد بود.»

تغییر دیگر عرضه این محصول با پایه‎های دیواری داخلی است. 9to5Google ادعا می‎کند پایه‎های دیواری شرکت‎های دیگر برای دستگاه فعلی به قدری محبوب هستند که گوگل قصد دارد به نیاز کاربران خود توجه کرده و محصول جدید را به چنین چیزی مجهز کند.

سایر قابلیت‎های جدید اسپیکر Nest Mini عبارتند از درگاه 3.5 میلی‎متری استریو، فناوری هوشیاری مجاورتی و احتمالا یک طیف جدید از رنگ‎ها.

چیزی که براساس این گزارش تغییر نخواهد کرد اندازه این اسپیکر است و انتظار می‎رود نسل جدید تقریبا به اندازه مدل قبلی باشد.

در مورد تصمیم گوگل مبنی بر تغییر نام Home Mini باید بگوییم منطقی است چون غول اینترنت قصد دارد تولیدات شرکت Nest را با بخش محصولات خانگی خود ترکیب کند و نتیجه آن شکل‎گیری Google Nest Hub Max است.

در حال حاضر در مورد تاریخ عرضه این اسپیکر خبری وجود ندارد ولی پاییز امسال جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد.

منبع: mashable.com

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در عمومی،گوگل
آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *