نظرات هفت تن از مدیران ارشد اجرایی بزرگ در مورد آینده بیت کوین چیست؟

بیت کوین

بسیاری از افراد، نظرات مثبتی راجع به بیت کوین دارند؛ اما واقعاً کسی از آینده ارزهای دیجیتال خبر دارد؟

مدیر عاملان برخی از کمپانی‌های فعال در این باره اظهار نظر نمودند که در زیر بخشی از صحبت‌های آنان را مشاهده خواهید کرد:

Hikmet Ersek مدیر عامل وسترن یونیون (Western Union) که به دلیل به چالش کشیده شدن کسب و کار انتقال پول کمپانی‌اش، با کمپانی‌های بلاک‌چین مقابله می‌کند، می‌گوید: «بلاک‌چین قطعاً یک مدل پردازشی جالب است. اما معتقدم که سکه‌ها و ارزها باید توسط بانک‌های مرکزی انتقال داده شده و باید توسط دولت‌ها کنترل شوند. فکر نمیکنم بیت کوین زیاد دوام بیاورد».

Sallie Krawcheck مدیر عامل الوست (Ellevest) و مدیر ارشد سابق کمپانی Bank of America، اظهار داشت: «هیچ نظری ندارم. سایر افراد فکر می‌کنند خبر دارند؟»

Amber Baldet مدیر ارشد سابق بلاک‌چین در کمپانی جی پی مورگان (JP Morgan) و بنیان‌گذار کمپانی بلاک‌چین به نام کلاویر (Clovyr) بیان نمود: «بیت کوین هنوز تکنولوژی‌ای در حال اصلاح است و مردم در حال فراگیری آن هستند. البته در برخی موارد مشکلات مردم را حل کرده‌است».

بیت کوین

Jeremy Allaire مدیر عامل سرویس پرداخت ارز دیجیتال سیرکل (Circle) اظهار داشت: «بیت‌کوین به عنوان ارز دیجیتال غیردولتی که محرمانه و غیر قابل تغییر است، در حال رشد می‌باشد».

Vinny Lingham مدیر عامل سرویس مدیریت ایده بلاک‌چین به نام سیویک (Civic) می‌گوید: «برخی مردم به بیت‌کوین به عنوان ارزش ذخیره‌‌شده نگاه می‌کنند. یعنی باید آن را خرید و کنار گذاشت و تا از نزول اقتصاد جهانی دولت‌ها در امان بود. برخی دیگر معتقدند بیت‌کوین ارز دیجیتالیست برای پرداخت‌های همتا به همتا!».

Henrique Dubugras مدیر عامل کمپانی برکس (Brex)، در این مورد اظهار کرد: «به عقیده من، بیت‌کوین در کشورهایی که ارزش ارز ملی آن‌ها پایین است، می‌تواند مفید واقع شود».

Barry Silbert مدیرعامل Digital Currency Group و سرمایه‌گذار چندین استارت‌آپ ارزی، می‌گوید: «بیت‌کوین تمامی ویژگی‌های طلا را داراست. به نظر من، به زودی در فرهنگ جهان جا خواهد افتاد».

Adam White مدیر اجرایی سرمایه‌گذاری ارزی بکت (Bakkt) در نیویورک، اظهار داشت: «کاری که قبلاً توسط ارزهای متمرکز دولتی انجام می‌شد، اکنون توسط تکنولوژی و نرم‌افزار به صورت غیرمتمرکز انجام می‌شود».

منبع: fortune.com

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در عمومی
آواتار مهرناز شهریاری

توسط مهرناز شهریاری

شیفته خلاقیت، فناوریهای نو و سبک زندگی ایرانی هستم و تاکیدم در ترجمه و انتشار مطالب بر تازه‌ترین خبرهای فناوری مبتنی بر خلاقیت هست که می توانند کیفیت زندگی را ارتقا بخشند، از همراهی شما عزیزان در این مسیر بی نهاست خرسندم و نیازمند دیدگاههای ارزشمند شما هستم.