سری گوشی‎های آیفون 11 چه تغییراتی خواهند داشت؟

iPhone 11 scaled

سریعا در حال نزدیک شدن به رویداد 10 سپتامبر (19 شهریورماه) اپل هستیم و شایعات مربوط به نسل بعدی آیفون‎ها در نهایت به ثبات رسیده‎اند. گزارش جدید وب‎سایت بلومبرگ شایعات قبلی را تایید می‎کند و می‎گوید اپل طرح نام‎گذاری آیفون‎های خود را ساده کرده و برای نسل بعدی iPhone XS و XS Max از اصطلاح «پرو» استفاده خواهد کرد.

قابلیت جدیدی که به مدل‎های جدید آیفون پرو اضافه خواهد شد سیستم دوربین سه‎گانه است که می‎تواند تصاویر هر سه لنز را ترکیب کند تا یک تصویر با دقت بالاتر شکل گیرد و عملکرد دوربین در محیط کم نور بهتر شود.

سری گوشی‎های آیفون 11 چه تغییراتی خواهند داشت؟

علاوه بر این، کاربران در اپلیکیشن Photos قابلیت‎های جدیدی برای پردازش تصاویر بعد از عکاسی دارند از جمله ویرایش ویدئو، برش تصاویر و تغییر قاب‎بندی‎ها.

از طرف دیگر حسگر فیس آی‎دی در سری آیفون 11 تغییر عظیمی خواهد داشت و مجهز به یک حسگر چند زاویه‎ای می‎شود تا حتی زمانی که آیفون به صورت تخت روی یک میز قرار دارد بتوان آن را از حالت قفل خارج کرد.

در قلب آیفون‎های جدید از چیپست جدید A13 استفاده خواهد شد که یک هم‎پردازنده برای کاربردهای واقعیت افزوده دارد. علاوه بر این، اپل گوشی‎های خود را به رنگ‎های مات جدید عرضه خواهد کرد.

سری گوشی‎های آیفون 11 چه تغییراتی خواهند داشت؟

این گزارش همچنین اشاره می‎کند آیپد جدید 10.2 اینچی جای آیپد رده‎ ابتدایی 9.7 اینچی را خواهد کرد. مشخصات مدل آیپد پرو ارتقاء خواهد یافت و مجهز به دوربین‎های مشابه با سری آیفون 11 می‎شود. از طرف دیگر یک مدل ارزان‎تر از HomePod نیز در حال ساخت است که از اوایل 2020 وارد بازار می‎شود.

منبع: gsmarena.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *