بازی واقعیت مجازی Westworld Awakening شبکه اچ‎بی‎او عرضه شد

بازی واقعیت مجازی Westworld Awakening شبکه اچ‎بی‎او 29 مرداد عرضه می‎شود 1

شبکه اچ‎بی‎او خبر عرضه یک بازی واقعیت مجازی براساس سریال جهان غرب (Westworld) را منتشر کرده است و برای تجربه آن نیازی به صبر نیست.

این بازی به اسم Westworld Awakening که در همکاری با شرکت Survios، Kilter Films و دست‎اندرکاران سریال جهان غرب ساخته شده است از امروز (29 مرداد) در پلت‎فرم‎های آکیولس استور، Viveport و Steam ولی تنها برای هدست‎های واقعیت مجازی کابلی منتشر شد.

بازی واقعیت مجازی 'Westworld Awakening شبکه اچ‎بی‎او 29 مرداد عرضه می‎شود

خبری در مورد عرضه آن برای هدست آکیولس ریفت به گوش نمی‎رسد. این بازی همچنین در صدها آرکید بازی واقعیت مجازی در دنیا قابل اجرا خواهد بود و همچنین تریلر هیجان‎انگیزی از آن منتشر شده است که در ادامه می‎توانید مشاهده کنید.

بازی Westworld Awakening از تجربه‎های قبلی Westworld VR لذت‎بخش‎تر باشد. داستان آن در طول فصل دوم این سریال رخ می‎دهد و براساس گزارش سایت Variety داستان مجزایی با 5 فصل دارد.

شخصیت اصلی میزبانی به اسم کیت است که زمانی متوجه می‎شود در دنیایی قرار دارد که محکوم به قربانی بودن است برای بقا و کنترل سرنوشت خود تلاش می‎کند.

گیمرها با کمک کنترلرها و دستان خود حرکت دویدن او را تقلید می‎کنند و از ژست‎های حرکتی برای پریدن پشت اشیاء و سرک کشیدن برای اطلاع از اتفاق درون بازی استفاده می‎کنند.

در این بازی در Mesa Hub به گردش می‎پردازید، با سایر میزبان‎ها تعامل برقرار می‏کنید و همچنین در حالی که حواستان به خطرها است به دنبال سرنخ‏ها می‏گردید.

این بازی باید بین 4 تا 6 ساعت طول بکشد، گرچه تیم توسعه‎دهنده آن اشاره کرده است که «می‏توانید مدت زمان زیادی را در آن سپری کنید.»

قیمت این بازی 30 دلار است و تا زمانی که فصل سوم سریال در سال بعد اکران شود باید شما را حسابی سرگرم کند.

منبع: engadget.com

آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *