آشنایی با گوشی جدید Realme 5 با 4 دوربین و لنز 64 مگاپیکسل

گوشی Realme 5 مجهز به 4 دوربین و لنز 64 مگاپیکسلی وارد بازار می‎شود

دنیای فناوری منتظر است تا شرکت ریل‎می (Realme) گوشی هوشمند مجهز به 4 دوربین و لنز 64 مگاپیکسلی خود را به زودی معرفی کند. این شرکت رویدادی را برای 17 مرداد در هند برنامه‎ریزی کرده است که در آن دوربین گوشی خود را به نمایش می‎گذارد.

بسیاری از افراد فرض می‎کنند نام این گوشی هوشمند مجهز به 4 دوربین و لنز 64 مگاپیکسلی Realme 4 خواهد بود ولی این اتفاق بعید است رخ دهد چون برندهای چینی سازنده گوشی‎های هوشمند به علت نحس بودن عدد 4 در کشورشان بی خیال استفاده از آن می‎شوند.

برای باور بیشتر این ادعا، آقای Madhav Sheth مدیر ارشد اجرایی شرکت ریلمی در هند به صورت غیر رسمی تایید کرده است این شرکت در گوشی هوشمند پیش روی خود از عدد 4 استفاده نخواهد کرد.

گوشی Realme 5 مجهز به 4 دوربین و لنز 64 مگاپیکسلی وارد بازار می‎شود

او نام کاربری خود در توئیتر را به Madhav ‘5’ Quad تغییر داده است تا به نوعی بگوید گوشی بعدی این شرکت Realme 5 نام خواهد داشت و مجهز به 4 دوربین است.

این اولین مرتبه‎ای نیست که Sheth در توئیتر با تغییر نام کاربری‎اش یک گوشی هوشمند ریلمی را تبلیغ کرده است. او در گذشته برای تبلیغ گوشی Realme X در هند نام کاربری‎اش را به «Madhav X» تغییر داده بود.

شرکت ریلمی هنوز تاریخی برای عرضه گوشی خود اعلام نکرده است ولی یقینا این گوشی پیش از عرضه به سایر کشورها وارد بازار هند می‎شود.

منبع: gsmarena.com

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار موبایل
آواتار محمد امین نعمتی

توسط محمد امین نعمتی

بین 30 و 40 سالگی زندگی می‌کنم. هیچ چیزی بیشتر از آگاهی از دانش بیشتر مخصوصا دنیای فناوری من رو به ذوق نمی‌آورد. علاقه زیادی به نوشتن دارم و در کنار آن موزیک خوب، کتاب خوب، فیلم خوب و همنشین خوب لازمه زندگی است.

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *