قابلیت اصلاح نقطه توجه (Attention Correction) در iOS 13 برای FaceTime

thumb

تا حالا دقت کرده‌اید وقتی در حال صحبت با شخصی در یک تماس ویدئویی هستید، همواره به جای دیگری نگاه می‌کند؟ کمپانی اپل قصد دارد تا این مشکل را، با ارائه فیلتر جدید اصلاح نقطه توجه (Attention Correction) در نسخه بتای iOS 13 برطرف سازد. شاید درست نباشد که نام آن را فیلتر بگذاریم. اما به هر حال، این قابلیت به شکلی ساختگی، چشمان شما را در لحظه اصلاح می‌کند. گویا شما دارید به جای نگاه کردن به صفحه موبایل، مستقیم به دوربین نگاه می‌کنید.

اصلاح نقطه توجههمانطور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید، تشخیص اینکه این اصلاح ساختگی است، بسیار دشوار می‌باشد و در واقع، کاملاً طبیعی و واقعی به نظر می‌رسد.

اصلاح نقطه توجه

این ویژگی در iOS 13 beta 3 و بالاتر در دسترس است. کاربران گزارش داده‌اند که فقط روی iPhone XS و XS Max کار می‌کند. هنوز مشخص نیست تا زمانی که iOS 13 در اختیار عموم قرار گیرد، برای بقیه ورژن‌های آیفون نیز عرضه خواهد شد یا خیر.

منبع: www.gsmarena.com

آواتار مهرناز شهریاری

توسط مهرناز شهریاری

شیفته خلاقیت، فناوریهای نو و سبک زندگی ایرانی هستم و تاکیدم در ترجمه و انتشار مطالب بر تازه‌ترین خبرهای فناوری مبتنی بر خلاقیت هست که می توانند کیفیت زندگی را ارتقا بخشند، از همراهی شما عزیزان در این مسیر بی نهاست خرسندم و نیازمند دیدگاههای ارزشمند شما هستم.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *