پروژه پنهانی جورج آر آر مارتین برای ساخت بازی، گیمر ها سر از پا نمی‌شناسند!

جورج آر آر مارتین بازی elden ring

جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) خالق کتاب‌های «بازی تاج و تخت» به‌عنوان پروژه بعدی، یک بازی ویدیویی را انتخاب کرده است. البته این خبر همراه با جزئیات دیگر، همگی از اطلاعات لو رفته پروژه هستند. ظاهراً گیمر ها باید منتظر یک بازی ایفای نقش فوق‌العاده باشند!

 

بازی ویدیویی جورج آر آر مارتین

بازی elden ringمدتی پیش شایعاتی در مورد همکاری جورج آر آر مارتین با یک شرکت توسعه دهنده بازی پخش شد. جورج هم این خبر را تأیید کرد و گفت به یک شرکت ژاپنی برای ساخت بازی مشاوره می‌دهد.
نهایتاً چند روز تلاش های این نویسنده بی‌نتیجه ماند و جزئیات پروژ‌ه‌اش لو رفت! روز جمعه وب سایت گیم اسپات (GameSpot) خبر از ساخت بازی به نام «اِلدِن رینگ» (Elden Ring) با همکاری جورج آر آر مارتین داد. این در حالی است که فاصله زیادی با بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های ویدیویی یعنی E3 نداریم. نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی (Electronic Entertainment Expo) قرار است چند روز دیگر برگزار شود!

اطلاعات لو رفته از بازی Elden ring

dark souls
dark souls

تا فعلاً اطلاعات زیادی از بازی لو نرفته است. به نظر می‌رسد داستان این بازی ایفای نقش (RPG) در دنیای که جورج آر آر مارتین و هیدتا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) ساخته‌اند اتفاق می‌افتد. به‌علاوه در بازی، بازیکن‌ها می‌توانند به قلمروهای مختلف رفته و همه جا را کشف کنند. اگر بازیکن بتواند پادشاه یک قلمرو را از بین ببرد، نیروها و قابلیت‌های ماورائی‌اش را به دست خواهد آورد.
از آنجایی که چند مدت پیش خود آقای مارتین گفته بود به شرکت سازنده Dark Souls، یعنی From Software برای ساخت یک بازی ویدیویی مشاوره می‌دهد، به نظر می‌رسد این اخبار تا حد زیادی معتبر باشند. طبق اطلاعاتی که لو رفته است بازی در ژانر فانتزی اکشن است و علاوه بر Xbox One، برای PS4 و PC هم عرضه خواهد شد.

منبع: cnet.com

آواتار عباس رهامی

توسط عباس رهامی

نوشتن رو دوست دارم و همین طور موضوعات مرتبط به علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات. دوست دارم مطالبی که یاد می گیرم رو به قلم خودم بنویسم و با دیگران به اشتراک بذارم

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *