5 دلیل که کپی رایتینگ حرفه ای باعث ارتقای سایت شما می‌شود

5 دلیل که کپی رایتینگ حرفه ای باعث ارتقای سایت شما می‌شود

کپی رایتینگ حرفه ای و تولید محتوای مناسب یکی از مواردی است که تمامی منابع فارسی زبان و انگلیسی زبان بر تأثیر مثبت آن برای ارتقاء سایت نظر موافق دارند. فرض بگیرید که شما به دنبال یک شرکت مناسب برای انجام برخی خدمات خاص در منزل خود هستید. طبیعتاً با یک جستجوی اینترنتی به چند وب سایت خواهید رسید که ممکن است کمی گیج کننده برای شما باشد. اطلاعات درج شده برای هر کسب و کار در این مورد تفاوت چندانی ندارد و اکثر آنها عمومی هستند. حالا شما به عنوان مخاطب باید بین این گزینه‌ها یک انتخاب ایده آل و مناسب داشته باشید.

اینجاست که مسئله کپی رایتینگ حرفه ای و تولید محتوا نقش خود را بیش از قبل نشان می‌دهد و به یک سناریو مفید برای سرمایه‌گذاری در یک وب سایت تبدیل می‌شود. باید بپذیریم که اولین تعامل مشتری بالقوه با یک کسب و کار یا برند تجاری، به کمک محتوای آن انجام می‌گیرد.

کپی رایتینگ حرفه ای

هر صفحه وب سایت یک فرصت برای به دست آوردن مشتری است. نوشتن مطالب با کیفیت و کپی رایتینگ حرفه ای نیاز به زمان و مهارت دارد. از طرف دیگر محتوای وب سایت باید دو مخاطب را راضی کند: مشتریان بالقوه و موتورهای جستجو. بنابراین در نوشتن محتوا باید به متخصصان و کارشناسان این حوزه متکی شوید و از آنها به عنوان روش‌های به دست آوردن ارزش افزوده استفاده کنید. اما در این مطلب ما به شما خواهیم گفت که کپی رایتینگ حرفه ای به چه شکلی بر ارتقاء سایت شما تأثیر بگذارد:

کپی رایتینگ حرفه ای باعث نمایش برند اختصاصی شما می‌شود

ابراز کردن شخصیت و همچنین ایجاد تعامل با مخاطبان یکی از بهترین دلایل استفاده از کپی رایتینگ حرفه ای است. محتوای وب سایت باید بتواند توانایی‌ها، تخصص‌ها و ارزش افزوده شما را معرفی کند. به طور همزمان، شما می‌توانید شرایط خاص بازار را نیز در نظر بگیرید تا از این طریق دیدگاه مصرف‌کننده را درک کنید. در محتوا باید در مورد نیازهای مشتریان و نحوه برآورده کردن آنها صحبت کنید. از سفارشی بودن اطلاعات اطمینان حاصل کنید تا از این طریق نام تجاری و برند خود را به یاد ماندنی کنید و از تمام رقبا متمایز باشید.

جطور با این 17 نکته محتوایی همیشه سبز بنویسیم؟

تولید محتوای حرفه‌ای ارتباط شما را با مشتریان برقرار می‌کند

با وجود محتوای مناسب و با کیفیت، شما می دانید که دقیقاً از چه طریقی رضایت مشتریان را به دست بیاورید. این کمک می‌کند که شک و تردید خود را از بین ببرید و به مرور زمفروشان اضطراب کسب و کار خود را کاهش دهید. کپی رایتینگ حرفه ای با احساسات و روابط مشتریان در ارتباط است و به کمک آن می‌توانید خریداران را هدایت کنید. محتوای عالی و همیشه سبز می‌تواند به مشتریان کمک کند که نسبت به مشکلات و نیازهای خود مطلع شوند و در انتخاب گزینه‌های مختلف توانایی ارزیابی و تصمیم گیری را داشته باشند. محتوای یک وب سایت می‌تواند به اندازه تماس تلفنی برای آن اهمیت داشته باشد و به عقد قرارداد و بستن معامله کمک کند.

کپی رایتینگ حرفه ای یک استراتژی SEO اختصاصی را پیاده سازی می‌کند

همه ما می‌دانیم که هر کدام از صفحات وب سایت باید حاوی حداقل تعداد کلمات، ویژگی‌های کلمات کلیدی هدفمند و همچنین موارد برجسته محلی باشد تا بتواند در نتایج مرتبط با جستجوی ارگانیک و طبیعی دیده شود و در موتورهای جستجو به رتبه بالاتری برسد. استراتژی آن پیج سئو (On page SEO) و متا تگ‌ها باید با توجه به اهداف شرکت و کسب و کار سفارشی شوند.

کپی رایتینگ حرفه ای یک استراتژی SEO اختصاصی را پیاده سازی می‌کند

خطرات محتوای تکراری را از بین می‌برد

برخی از وبمسترها و دارندگان وب سایت‌های مختلف ترجیح می‌دهند که از محتوای مشابه و یا محتوای تکراری در وب سایت‌های خود استفاده کنند. متاسفانه، موتور های جستجو علاقه چندانی به استفاده از مطالب مشابه و محتوای تکراری ندارند. به عنوان مثال، موتور جستجوی گوگل معمولاً نتایج و مطالب دارای ساختار مشابه را فیلتر می‌کند و گزینه‌هایی که به نظر آنها مناسب‌تر است را به نمایش می گذارند. اینجاست که دارندگان وب سایت باید به دنبال جلوگیری از محتوای تکراری باشند و کپی رایتینگ حرفه ای بهترین راهکار برای این منظور است.

کپی رایتینگ حرفه ای باعث بالا رفتن نرخ تبدیل می‌شود

نرخ تبدیل یک سایت به صورت تبدیل Leads به مشتری تعریف می‌شود. زمانی که یک وبسایت از محتوای مناسب و ایده آل را استفاده می‌کند، یعنی استراتژیک لینک‌های داخلی و لینک‌های خارجی را رعایت کرده و حتی مواردی مانند دکمه Call to Action را نیز در وب سایت خود رعایت کرده است. این موضوع نه تنها تجربه کاربری وب سایت را بهبود می‌بخشد، بلکه راه ارتباطی مشتریان با کسب و کار و شرکت را نیز آسان می‌کند. با کمک محتوای مناسب باید مسیری مشخص و واضح در اختیار مخاطبین خود قرار دهید تا بتوانند به سؤالات متداول خود برسند، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند و یک مسیر منطقی برای تبدیل به مشتری داشته باشد. در حقیقت استفاده از وب سایت برای کاربران باید راحت باشد.

این موارد نشان می‌دهد که کپی رایتینگ حرفه ای در جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری نقش مهمی دارد. این موضوع در نهایت باعث ارتقاء وب سایت می‌شود.

منبع: entrepreneur

آواتار طاهر مهدی پناه

توسط طاهر مهدی پناه

سلام طاهر مهدی پناه هستم خوشحالم که تجربیاتم را در زمینه ترجمه و نویسندگی در اختیار شما قرار می دهم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *