پدیده ی موی فرشته چیست؟ موجودات فضایی، فرشته ها، یا واکنش فراطبیعی؟

پدیده ی موی فرشته چیست؟ موجودات فضایی، فرشته ها، یا واکنش فراطبیعی؟

به گفته‌ی کسانی که ادعا می کنند شاهد این پدیده بوده‌اند، پدیده موی فرشته به شکل ذرات پر مانندی که از آسمان می‌بارند خودش را نشان می دهد؛ طوری‌که تصور می‌شود هیچ علت منطقی‌ای برای رخداد این پدیده وجود ندارد.

ولی نگران نباشید، چون افراد زیادی وجود دارند که قصد دارند برای این پدیده توضیح و دلیلی بیاورند.

برخی از علت‌ها که برای پدیده موی فرشته می‌آوریم

بعضی‌ها عقیده دارند این پدیده نشانه‌ای بر وجود آدم فضایی‌ها و برخی بر این عقیده‌اند که پدیده‌ی موی فرشته نشانه‌ای بر وجود فرشتگان است. برخی دیگر حتی حاضر نیستند حد و مرزی بین آدم فضایی و فرشتگان را قرار دهند و عقیده دارند این مو ها متعلق به آدم فضایی های فرشته‌ای مانند هستند.

این پدیده در فرانسه، فنلاند و کانادا رخ داده و یکی از اتفاقاتی که به طور مشترک در هر سه ناحیه رخ داده، این است که قبل از اینکه کسی بتواند این رشته های پر مانند را آنالیز یا مطالعه کند آب می شوند.

این امر برای آن دسته از ما که دوست داریم شخصا به این رشته‌ها دست بزنیم و آنها را احساس کنیم بسیار ناراحت‌کننده است. در بعضی از مواردی که این رخداد مشاهده شده است، این رشته ها هنگام تماس قبل از ناپدید شدن حالتی ژلاتین‌مانند به خود می‌گرفتند.

ولی طبق معمول نظریه پردازان توطئه نظرات خاص خود را درباره این پدیده دارند. آنان بر این باورند که پدیده موی فرشته در واقع مدرکی است برای اینکه دولت آمریکا با همکاری شرکت‌های هواپیما سازی موفق به ساختن بمب‌های زیستی شده که قرار است ما و زمین را مسموم کنند.

angel hair orig

گزارشی از رخداد این پدیده

بیایید نگاهی به گزارشی از پدیده موی فرشته که به تازگی در پرتقال رخ داده است بیاندازیم.

این بارش رشته ها در سال ۲۰۱۴ رخ داد.

از شاهدی ناشناس نقل شده است که از این رشته‌ها نمونه‌ای تهیه کرده است و این رشته‌ها را زیر نور فرابنفش قرار داده و شاهد “زنده” شدن این رشته‌ها شده است. (البته صحت درستی حرف وی به هیچ وجه مورد بررسی قرار نگرفته است.)

یکی از جواب های قابل قبول‌تر و کمتر توطئه‌محوری که به عنوان علت این امر ارائه می شود مهاجرت عنکبوت‌ها از طریق تار عنکبوت‌های معلق در هوا است که بعضی وقت‌ها در گروه‌های پرجمعیتی مهاجرت می‌کنند.

و بعضی وقت‌ها این تار عنکبوت‌ها روی زمین باریده می شوند. (امیدواریم فکر کردن به بارش تار عنکبوت‌ها باعث دیدن کابوس برای شما نشود.)

همچنین اگر بخواهیم از دیدی علمی به این پدیده نگاه کنیم این پدیده می تواند حاصل قطبی شدن ذرات گرد و خاک به دلیل جریان الکتریسیته حاضر در اتمسفر باشد که در نهایت ما ذرات گرد و خاک را به حالت رشته‌هایی بلند از این گرد و خاک‌ها می بینیم.

3 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *