محافظ های LifeProof برای گوشی های آیفون 7 پلاس و Google Pixel XL

محافظ های LifeProof برای گوشی های آیفون 7 پلاس و Google Pixel XL

این روزها در فصلی از سال هستیم که برف و یخبندان بسیار می باشد و ما نیز به تفریحات و کار در محیط هایی وابسته به این شرایط می پردازیم. به وسیله جدیدترین محافظ های LifeProof، شما اطمینان پیدا خواهید کرد که آیفون 7 پلاس و گوگل پیکسل (Google Pixel) XL در این شرایط آب و هوایی سالم خواهند ماند.

lifeproof fre 7plus pixelxl 6

یکی از دلایلی که در خرید گوشی Google Pixel XL مرددهستم، این است که مقاومت در برابر گرد و خاک و آب را همانند گوشی آیفون 7 پلاس، ندارد. من دوست دارم وقتی در حال ساخت آدم برفی ، یا در حال دوچرخه سواری در هوای بارانی یا ماهیگیری هستم، عکس های بسیاری بگیرم.

دو ماه پیش، در یکی از همین محیط ها، با آیفون 7 پلاس، در حال کار کردن بودم، در حالی که رتبه بندی مقاوت در برابر آب و خاک این گوشی IP67 است. آیا می دانستید خرابی به وسیله آب جز وارانتی این محصول حساب نمی شود، بنابراین باید از برخورد هر گونه آب به این دستگاه جلوگیری کنید مگر آنکه برای Apple Care+ Protection هزینه کرده باشید. من این کار را نکردم، پس باید به دنبال محافظ خوبی برای گوشی خود می گشتم.

محافظ های جدید LifeProof این مشکل را حل کرده است. این محافظ ها برای گوشی های آیفون 7 پلاس و Google Pixel XL طراحی شده اند و آنها را از هر گونه خرابی به وسیله آب دور نگه می دارند. در ادامه مطلب، توضیحاتی در مورد هر کدام از این محافظ ها داده شده است.

lifeproof fre 7plus pixelxl 15

محافظ های LifeProof برای Google Pixel XL

محافظ های جدیدی از LifeProof اخیرا برای Google Pixel XL ارائه شده اند. من به عنوان یکی از استفاده کنندگان قبلی از محافظ های LifeProof، ترجیح می دهم این محافظ ها را قبل از آنکه گوشی Pixel XL را در محیط های مختلف ببرم، استفاده کنم.

در حال حاضر این محافظ فقط در رنگ مشکی تولید شده است.

محافظ های LifeProof برای Google Pixel XL، ضد آب، ضد گرد و خاک، ضد برف وضد ضربه می باشند. این محافظ برای حفاظت از گوشی در غوطه ور شدن در آب تا عمق 2 متری و افتادن از ارتفاع 2 متری، طراحی شده است. این محافظی برای صفحه جلو و همچنین کاوری برای دوربین، فلش، اسکنر فینگرپرینت (fingerprint) و دیگر چیزها، می باشد.

این محافظ از دو تکه تشکیل شده است که با فشار به یکدیگر متصل می شوند. LifeProof در این محافظ ها، کلیدی برای کنار گذاشتن محافظ از گوشی قرار داده است.

lifeproof fre 7plus pixelxl 5

یکی از مواردی که من در مورد محافظ LifeProof دوست دارم، این است که خیلی بزرگ نیست و گوشی آن قدری بزرگ نمی شود که در جیب جای نگیرد. وزن این محافظ 49.9 گرم و ابعاد آن 170*90*15 میلیمتر می باشد.

محافظ های LifeProof برای آیفون 7 پلاس

آیفون 7 پلاس دارای 2 دوربین است به همین دلیل LifeProof باید محافظ جدیدی ارائه می کرد که برای طراحی این گوشی مناسب باشد. این محافظ در 5 رنگ ارائه شده است.

lifeproof fre 7plus pixelxl 11

این محافظ نیز مانند محافظ گوشی Google Pixel XL می باشد. اسکنر فینگر پرینت هر زمانی که نیاز داشته باشم، کار می کند. صفحه شفافی در قسمت لوگو اپل قرار دارد که بسیار زیبا می باشد. تنها چیزی که باید در استفاده از این محافظ رعایت کنم این است که باید با “Siri” بلندتر صحبت کنم تا دستورهای من را بشنود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در آیفون،اپل،گوگل
آواتار ماهان

توسط ماهان

علاقمند به دنیای فناوری و خلاقیت هستم و فارغ التحصیل ارشد آی تی ، متمرکز بر انتشار مطالبی هستم که دارای ترکیبی از خلاقیت ، هنر و فناوری هستند .

3 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *