روکیدا
زندگی سلامت و تندرستی

فرمول طبیعی زیبایی پوست و تقویت بدن

به کمک نوشیدنی حاوی هویج و جعفری می توانید پوستی زیبا و چشمانی تیزبین داشته باشید.

به گزارش روکیدا، هویج از مواد غذایی مفید برای سلامت بدن بوده و سرشار از بتاکاروتن بوده و بسیاری از ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین کند، یک هویج متوسط ۲۵۰ درصد از ویتامین‌ A ناشی از بتاکاروتن را به بدن می‌رساند.

ویتامین A یک آنتی اکسیدان قوی بوده که دارای فواید بسیاری است و به تقویت بینایی چشم کمک می‌کند، همچنین ویتامین A در زیبایی پوست، رفع جوش و کاهش التهاب بدن مفید است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

ما به شما نوشیدنی معرفی میکنیم که نه تنها به سلامت بدن و تقویت سیستم ایمنی شما کمک می کند بلکه در زیبایی پوست و رفع جوش صورت نیز تاثیر گذار است.

جعفری در درمان اسهال، منظم شدن دوران قاعدگی، رفع عفونت پوست سر، بهبود سلامت پوست، بهبود عملکرد کلیه ها، کاهش التهاب و کاهش درد مفاصل، بهبود گردش خون، چربی سوز طبیعی، شفاف سازی پوست صورتکنترل ریزش موی سر، حفظ سلامت قلب، درمان شب کوری و رفع چین و چروک پوست موثر است.

این نوشیدنی حاوی هویج جعفری و لیمو است و می تواند به زیبایی و سلامت پوست شما و تقویت سیستم ایمنی بدنتان کمک کنید به دلیل آنکه این نوشیدنی دارای بتاکاروتن بوده است می‌تواند در تقویت بینایی شما تاثیرگذار باشد، از طرفی دارای فواید بسیاری در سم زدایی بدن است.

نوشیدنی مقوی بینایی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن دارای ویتامین C است و این ویتامین C  سیستم ایمنی بدن شما را تحریک می کند و بدن را در برابر میکروب ها و ویروس ها مقاومت می‌کند همچنین ویتامین C موجود در این نوشیدنی در کلاژن سازی و پیشگیری از چین و چروک موثر است.

مواد تشکیل دهنده

  • هویج
  • یک کف جعفری
  • ۲  عدد لیمو پوست کنده

دستورالعمل و طرز مصرف

مواد تشکیل دهنده را در داخل آب میوه گیری بریزید و نوشیدنی حاصل را روزانه بنوشید.

مطالب مرتبط

چه رفتارهایی از نظر افراد خودپسندی و برتری‌جویی طرف مقابل را نشان می‌دهد؟

محمد امین نعمتی

آیا خستگی، خشکی پوست، مه مغزی با تیروئید در ارتباط هستند؟

محمد امین نعمتی

موسیقی با ضرب‌آهنگ بالا هنگام ورزش چه تاثیری دارد؟

محمد امین نعمتی

آیا واقعا امکان معکوس کردن سن بیولوژیک وجود دارد؟

محمد امین نعمتی

چطور فرآیند پیر شدن و بالا رفتن سن بیولوژیک خود را معکوس کنید؟

محمد امین نعمتی

اگر تاثیر کروناویروس را شبیه‌‌سازی کنیم چند نفر را می‌‎کشد؟

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟