دو عضو خانواده گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ در تاریخ ۱۷ مرداد در قالب دو مدل معمولی و پلاس به همگان معرفی می‎شوند. قبل از این تصاویری از آن‎ها منتشر شده بود ولی رندرهای جدید که رنگ این دو گوشی را نیز نشان می‎دهند در اینترنت دست به دست می‎چرخند.

این رندرها اندکی اطلاعات جدید در اختیار ما قرار می‎دهند و براساس اطلاعات قبلی می‎دانیم دکمه بیکسلی حذف شده است تا به هر دلیلی دکمه پاور در سمت چپ جای آن را بگیرد.

علاوه بر این هیچ کدام از تصاویری که تا الان منتشر شده‎اند هرگز حذف درگاه ۳.۵ میلی‎متری هدفون را از +۱۰ Note تایید نمی‎کنند.

به لطف لودهنده معروف توئیتری ایوان بلس، می‎توانیم بخش بالایی گوشی +۱۰ Note را ببینیم. این تصویر با رندرهای قبلی مطابقت می‎کند و مجددا یک بریدگی مرموز را در کنار شیار سیم کارت می‎بینیم که شاید یک حسگر جدید مجاورتی باشد که در بالای گوشی قرار گرفته است (چون هیچ جایی در پنل جلو دیده نمی‎شود) یا یک حسگر مادون قرمز است.

گلکسی +10 Note

علاوه بر دو گوشی نوت، تصویر جدیدی از ساعت هوشمند Active Watch 2 منتشر شده است که آن را به رنگ صورتی نشان می‎دهد. بند این گجت از سیلیکون ساخته شده است، در حالی که بند مدل مشکی رنگ Watch Active2 که قبلا منتشر شده بود چرمی است.

Active Watch 2

علاوه بر این، سامسونگ ظاهرا در کنار پرچم‎دارهای خود یک هدفون نویزگیر جدید رونمایی می‎کند که احتمالا در روزهای آینده تصاویر جدیدی از آن منتشر خواهد شد.

منبع: gsmarena.com

دیدگاه شما چیست؟

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید