سامسونگ گلکسی Note 10 دارای یک یا دو سنسور ToF خواهد بود!

براساس گزارشات نشریه کره‌ای، سامسونگ گلکسی Note 10 دارای سنسورهای مدت پرواز (Time of Flight) خواهد بود. این کمپانی، سابقاً از این سنسورها در گلکسی S10 (در جلو و عقب گوشی) و گلکسی A80 (به عنوان بخشی از دوربین لغزنده) نیز، استفاده کرده است. این سنسورها به منظور رندر کردن بوکه، برای تشخیص چهره و اپلیکیشن‌های AR استفاده می‌شوند.

تولیدکننده لنز کره‌ای، KOLEN، قریب به 21.6 میلیون دلار برای ساخت کارخانه‌ای جدید در ویتنام، سرمایه‌گذاری کرده‌است. با این اوصاف، ظرفیت تولید لنز از 13 میلیون لنز، به 25 میلیون لنز افزایش خواهد یافت. دلیل انتخاب ویتنام برای سرمایه‌گذاری، مشارکت و همکاری خوب این کشور با سامسونگ است. به طوری که بیش از نیمی از گوشی‌های سامسونگ، در ویتنام تولید می‌شود.

سامسونگ گلکسی note10
Samsung Galaxy Note10 • Samsung Galaxy Note10 Pro

خب تا اینجا متوجه شدیم که دوربین گلکسی Note 10 دارای سنسور 3D مدت پرواز یا همان ToF خواهد بود. اما ممکن است فقط در مدل Note 10 پلاس پیاده‌سازی شود. چراکه در مدل وانیلای آن، تنها دوربین سه‌گانه و فلاش دیده می‌شود.

شایعات حاکی از آن است که دو مدل ToF روی گوشی پیاده‌سازی خواهد شد. یکی در جلو و دیگری در عقب، درست مانند نسخه 5G گلکسی S10. اما هنوز مشخص نیست که چطوری روی طراحی هول-پانچ (Punch-hole) کار می‌کنند. سوراخ صفحه نمایش گلکسی Note 10 ، برخلاف سوراخ روی گلکسی S10 5G، کوچک است. شاید مدل ToF جلویی، همانند S10، تنها بر روی نسخه 5G Note 10 پیاده‌سازی شود.

سامسونگ گلکسی note10

از سامسونگ Galaxy Note 10 در 7 آگوست رونمایی خواهد شد.

 

منبع: www.gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.