Google Photos چه تغییرات جدیدی دارد؟

مدیر تیم تولید Google Photos آقای دیوید لیب این هفته از کمی وقت آزاد خود استفاده کرد تا یک گفتگوی آزاد را در توئیتر با کاربران داشته باشد. روز گذشته او از کاربران خواست بگویند دوست دارند چه چیزهایی را در به‎روزرسانی بعدی Google Photos ببینند یعنی قابلیت‎های جدید، برطرف‎سازی باگ‎ها، بهبود عملکرد و غیره.

این گفتگو چندین ساعت طول کشید و از تغییراتی خبر داد که سرویس گوگل به خود خواهد دید. یکی از بارزترین آن‎ها این است که قابلیت نشانه‎گذاری (تگ کردن) دستی تصاویر به Google Photos اضافه می‎شود که به کاربران اجازه خواهد داد چهره‎هایی که این سرویس شناسایی نمی‎کند را به صورت دستی تگ کنند.

Google Photos با تغییرات جدید متحول می‎شود

براساس اعلام لیب، چند قابلیتی که قبلا منحصر به فضای وب بود سرانجام به اپلیکیشن Google Photos نیز اضافه خواهد شد. کاربران به زودی خواهند توانست آخرین تصاویر بارگزاری شده را روی موبایل خود جستجو کنند و می‎توانند تاریخ ثبت عکس را در اندروید ویرایش کنند، چون آنطور که وب‎سایت Android Police گزارش می‎دهد در حال حاضر کاربران iOS و تحت وب این سرویس قادر به انجام این کار هستند.

لیب همچنین اعلام کرد که «یک تیم» در حال تلاش است تا به کاربران اندرویدی اجازه دهد تصاویر را در حالی که در یک آلبوم قرار دارند پاک کنند. مجددا باید بگوییم سایر کاربران (iOS و تحت وب) به این قابلیت دسترسی دارند.

هنوز مشخص نیست چه زمانی قابلیت‎های جدید به Google Photos اضافه خواهد شد یا شاهد تغییرات دیگری مانند اضافه کردن یک قابلیت نقشه، حذف تصاویر تکراری و به نمایش گذاشتن توضیح تصاویر به شکل اسلایدشو خواهیم بود یا نه.

منبع: engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.