اینستاگرام گفتگوهای گروهی را در بخش استوری فراهم می‎کند؟

اینستاگرام قابلیت جدیدی را معرفی می‎کند که به کاربران اجازه خواهد داد در مورد استوری‎های خود گفتگوهای گروهی خصوصی را شروع کنند. این شرکت تغییرات جدید را در حساب توئیتر خود به اطلاع عموم رساند.

کاربران به زودی می‎توانند یک استیکر «به گفتگو بپیوندید» را به استوری‎های خود اضافه کنند. اگر فالوورهای حساب آن‎ها استیکر مورد نظر را لمس کنند، به یک چت گروهی خصوصی خواهند پیوست که در آن جا صاحب حساب می‎تواند درخواست‎های پیوستن به گفتگو را تایید یا رد کند.

اینستاگرام امکان شروع گفتگوهای گروهی را از بخش استوری برای کاربران فراهم می‎کند

در توئیت اینستاگرام آمده است «استیکر جدید گفتگو در استوری‎ها را معرفی می‎کنیم. حالا شروع یک گفتگو با گروهی از دوستان از بخش استوری حساب شما ساده می‎شود.»

اینستاگرام از استیکر «به گفتگو بپیوندید» به عنوان راهی جدید برای ارتباط با دوستان یاد می‎کند و با آن که این رسانه اجتماعی ممکن است برنامه‎هایی برای از بین بردن اپلیکیشن پیام‎دهی مستقیم خود داشته باشد، اما مشخص است که هر دو قابلیت استوری‎ و ارسال پیام مستقیم برای این پلت‎فرم مهم هستند.

اینستاگرام اخیرا تغییرات منظمی را در پلت‎‏فرم خود ایجاد کرده است مانند بخش اصلاح‎شده Explore که شامل استوری‎ها و یک استیکر کمک مالی می‎شود. به احتمال خیلی زیاد در آینده‎ای نزدیک در راستای این تغییرات به‎روزرسانی‎های بیشتری خواهیم دید.

منبع: engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.