طراحی مجدد گلکسی فولد سامسونگ کامل شده است و این گوشی آماده عرضه مجدد است

ایببببب

دو روز قبل DJ Koh، مدیر بخش کسب و کار موبایل سامسونگ اعلام کرد این شرکت تاریخ عرضه گلکسی فولد را اشتباه کرده است و گوشی تاشو این شرکت با تاخیر وارد بازار می‎شود.

حالا، وب‎سایت Bloomberg گزارشی را منتشر کرده است که نشان می‎دهد این شرکت طراحی مجدد این گوشی را به پایان رسانده است. افرادی که از تغییرات جدید سامسونگ باخبر هستند می‎گویند فیلم محافظ نمایشگر و لولای این گوشی به مراتب بهتر شده‎اند.

طراحی مجدد گلکسی فولد سامسونگ کامل شده است و این گوشی آماده عرضه مجدد است

بزرگترین مشکل گلکسی فولد صفحه فیلم روی نمایشگر بود که بسیاری از منتقدان به اشتباه تصور کردند یک محافظ صفحه است و سعی کردند آن را جدا کنند و در نتیجه گوشی از کار می‎افتاد. در نسل دوم گلکسی فولد، این فیلم کش داده شده است و زیر حواشی خارجی دستگاه تا خورده است تا امکان کندن آن وجود نداشته باشد.

مشکل دیگر لولای دستگاه بود که حالا یک محافظ اضافه برای نمایشگر و همچنین بخش‎های مختلف آن دارد.

براساس ادعای سایت Bloomberg، سامسونگ به زودی قطعات این گوشی را به کارخانه خود در ویتنام می‎فرستد و در همین حین در مورد تاریخ عرضه آن تصمیم می‎گیرد. شایعات اشاره می‎کنند این گوشی به همراه سری نوت ۱۰ در تاریخ ۱۶ مرداد رونمایی خواهد شد ولی بعید می‎دانیم صحت داشته باشد.

بدون شک گلکسی فولد تغییر بزرگی با خود به صنعت موبایل می‎آورد (اگر در دومین تلاش خود مجددا بدشانس نباشد) و سامسونگ احتمالا آن را در یک رویداد جداگانه رونمایی خواهد کرد.

منبع: gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.