سونی گوشی Xperia 2 را برای حضور در نمایشگاه IFA 2019 آماده می‎کند

سونی گوشی Xperia 1 را در ماه فوریه در نمایشگاه MWC (کنگره جهانی موبایل) معرفی کرد و ظاهرا می‎خواهد نسل بعدی آن را در نمایشگاه IFA برلین رونمایی کند. دو گوشی جدید این غول ژاپنی شماره مدل J8210 و J8010 را دارند و در فایل‎های UAProf (پروفایل یوزر ایجنت) ظاهر شدند، گرچه یک لودهنده دیگر از آن‎ها با اسم رمز SPHINX و HORUS و مجهز به مودم‎های ۵G یاد می‎کند.

سونی گوشی Xperia 2 را برای حضور در نمایشگاه IFA 2019 آماده می‎کند سونی گوشی Xperia 2 را برای حضور در نمایشگاه IFA 2019 آماده می‎کند

تقریبا مطمئن هستیم J8210 نسل بعدی پرچم‎دار فعلی سونی یعنی Xperia 1 است چون گوشی مذکور شماره مدل J8110 را دارد.

به نظر ما گوشی جدید Xperia 2 نام خواهد داشت ولی ممکن است سونی بخواهد از اسامی مانند Xperia 1 Premium، Xperia 1 5G یا نام متفاوت‎تری استفاده کند. شایعات قبلی به یک گوشی دیگر اشاره کرده بودند که در یک طرف مجهز به دوربین سه‎گانه است و ۱۸ تیر در شهر توکیو ژاپن به اسم Xperia 1v/1s رونمایی خواهد شد.

مشخصات زیادی از Xperia 2 منتشر نشده است اما با دقت به پروفایل‎های یوزر ایجنت متوجه می‎شویم ظاهرا J8210 نمایشگر استاندارد (یا به نظر برخی از افراد قدیمی) با دقت ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل و نسبت تصویر ۱۶:۹ دارد. اما دقت نمایشگر J8010 ظاهرا ۳۸۴۰ در ۱۶۴۴ پیکسل و دقیقا مشابه با Xperia 1 است.

با این حال چنین اطلاعاتی قطعی نیست و احتمالا دقت مدل J8210 به ۲۸۸۰ در ۱۴۴۰ پیکسل تغییر می‎کند. همچنین گفته می‎شود سونی در حال ساخت یک دستگاه تاشو به اسم Xperia F با پشتیبانی از شبکه ۵G است.

زمان همه چیز را مشخص می‎کند و بدون شک تیم کارشناسی روکیدا شما را در جریان آخرین اخبار می‎گذارد.

منبع: gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.