Home استراتژی کسب و کار دوران اطلاعات بزرگ، تغییر دهنده همه چیز در کسب و کار

دوران اطلاعات بزرگ، تغییر دهنده همه چیز در کسب و کار

by bsafamanesh
۲ comments

 

شرکت‌ها دریافته‌اند که به جمع آوری و استفاده از این داده‌ها نیاز دارند، تقاضا برای متخصصان علم داده به شدت رو به افزایش است. در حقیقت  IBM پیش‌بینی کرده است که تعداد مشاغل برای آنالیزورهای داده‌ها تنها در امریکا از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۲۰ به مقدار ۳۶۴۰۰۰ تا افزایش می‌یابد. طبق همین گزارش،همچنین تقاضا برای توسعه دهندگان (و تعداد افراد تصمیم گیرنده که با این داده‌ها آشنایی دارند) افزایش خواهد یافت.

بنابراین، برای توجیه کردن تمام این اطلاعات و پرسیدن سوال‌ها به طوری که پاسخ‌ها مفید باشند، جهان آینده‌ی پر از داده‌های ما، به تعداد بیشتری دانشمند و مهندس سیستم احتیاج خواهد داشت.

تجارت‌ها و کسب و کارها برای این تقاضاهای جدید از هم پیشی می‌گیرند. بعضی‌ها به کارمندان موجود خود مهارت‌های علم داده‌ها را آموزش می‌دهند؛ بعضی دیگر برای مواجه شدن با هجوم اطلاعات با سازمان‌های دیگر رابطه برقرار می‌کنند. برخی کارمندان جدید آموزش دیده‌ای که توسط برنامه‌های رو به افزایش آموزشی ارائه می‌شوند را استخدام می‌کنند.

هرچند، پیشرفت تکنولوژیکی بدین معناست که مشکلات بوجود آمده توسط داده‌ها پیچیده‌تر می‌شوند، نه ساده‌تر. بدون متدهای آموزشی و تحصیلی، برای افراد زیادی که وارد بازار کار شده‌اند، برگشتن به کلاس درس جذاب یا عملی نیست.

دوران اطلاعات بزرگ، تغییر دهنده همه چیز در کسب و کار

درخواست برای شغل‌های تمام وقت ، بعلاوه فشارهای دیگر زندگی که به نظر همواره رو به افزایش است، زمان زیادی برای افراد باقی نمی‌گذارد که تحصیلات خود را بروزرسانی کنند ، اگر به پولی که باید خرج اینکار کنند اشاره نکنیم.با اینکه دوره‌های آنلاین راحت‌تر و در دسترس‌تر است، نمیتوان مطمئن بود آیا فرد را بطور موثری آماده شغل جدید می‌کند یا اینکه واقعا قابل اعتماد هستند.

خوشبختانه به نظر می‌رسد که کلاسهای آنلاین موثری به منظور تامین تقاضا برای افرادی که کار با داده‌ها را بلد باشند تدارک دیده شده است. کلاسهای شخصی آنلاینی که از ترکیب برنامه‌‌های نمایشی ، تماس تصویری، و ارتباطات آنلاین دوطرفه برای کمک به دانش‌آموزان استفاده می‌کند، ارائه می‌دهد.

دوران اطلاعات بزرگ، تغییر دهنده همه چیز در کسب و کار

نکته مهمتر اینکه، این گونه کلاس‌ها به دانش آموزان نمونه کارهای تخصصی می‌دهند و با اجازه دادن برای شخصی سازی مسیر یادگیریشان، آن‌ها را برای بازار کار آماده می‌کنند. همچنین یک اردوگاه مسیریابی سریع شغلی وجود دارد که ضمانت می‌کند ظرف ۶ماه از فارغ التحصیل شدن شغلی پیدا می‌کنند یا شهریه شان را پس می‌گیرند.

 

۲ comments

سیامک پنجشنبه , ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۷

واقعا همینطوره

Reply
پرستو پنجشنبه , ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۸

ایول روکیدا

Reply

Leave a Comment