بالاخره اینستاگرام به اکسپلور (Explore) خود تبلیغات اضافه می‌کند؟

شما نمی‌توانید از بازاریابی فرار کنید!

BERLIN, GERMANY - SEPTEMBER 27: In this photo illustration the logo of Instagram is displayed on a smartphone on September 27, 2016 in Berlin, Germany. (Photo Illustration by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)

ظاهراً تبلیغات در هر قسمتی از اینستاگرام در حال نفوذ هستند، و هم اکنون شامل  اکسپلور فید می‌شود. این شبکه اجتماعی، قصد دارد در طی چند ماه آینده، به عکس‌ها و ویدیوهای اکسپلور فید، تبلیغات اضافه کند. این تبلیغات، شباهت زیادی به تبلیغات موجود در فید اصلی شما دارند، و با “هم اکنون بخرید” (shop now) لینک شده به برخی از پروموشن‌ها، کامل می‌شوند. شما هنوز هم می‌توانید تبلیغاتی را که تمایل دارید تماشا کنید و این، یک ویژگی مهم برای بازاریابان است.

اینستاگرام اکسپلور فید

اگر شما عادت دارید که بدون تبلیغات از اکسپلور فید استفاده کنید، این تصمیم اینستاگرام کمی برای شما آزاردهنده خواهد بود. با این حال، اصلا تعجب‌آور نیست که اینستاگرام به این تصمیم خود پایبند باشد. در حالی که تبلیغات معمولی بیشتر بر مبنای سلیقه شخصی شما قرار دارند، تبلیغات موجود در اکسپلور مربوط به موضوعات مختلف هستند و محوریت خاصی ندارند. اگر تبادلات فرهنگی وجود داشته باشد، بازاریابان متوجه آن شده و از آن برای توسعه کار خود استفاده خواهند کرد. این موضوع هم برای درآمد کل آن‌ها و هم اینستاگرام خوب است، و زمانی که بیش از نیمی از کاربران، حداقل یک‌بار در ماه اکسپلور فید اینستاگرام را مشاهده می‌کنند، نه بازاریابان و نه اینستاگرام، این فرصت را از دست نخواهند داد.

منبع: www.engadget.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.