شیائومی سری جدیدی گوشی‎های CC را معرفی کرد!

شیائومی سال گذشته شرکت تولیدکننده گوشی‎های هوشمند میتو (Meitu) را خرید و انتظار داشتیم اولین محصول این همکاری گوشی Xiaomi CC9 و مدل ارزان‎تر Xiaomi CC9e باشد.

این شرکت قرار بود ۳۱ خرداد محصولات جدید خود را معرفی کند ولی این رویداد به اخبار دیگری اختصاص داده شد.

لی جون مدیر ارشد اجرایی شیائومی امروز سری CC را معرفی کرد. به گفته او CC مخفف دو کلمه رنگارنگ (Colorful) و خلاق (Creative) است که توسط تیم Chic & Cool 90 توسعه داده می‎شود.

در این اخبار اسمی از یک گوشی واقعی برده نشد تا همچنان منتظر اعلام تاریخ رسمی معرفی گوشی CC9 مجهز به مکانیسم دوربین چرخشی باشیم.

عدد ۹ در انتهای اسم این گوشی سن شرکت شیائومی را نشان می‎دهد. این اولین مرتبه نیست که اسم یک گوشی هوشمند شیائومی برای جشن تولد این شرکت عوض شده است. اگر به یاد داشته باشید سال گذشته به جای Mi 7، پرچم‎دار Mi 8 معرفی شد.

گوشی‎های هوشمند سری CC سومین برند این شرکت پس از گوشی‎های ردمی و Mi خواهد بود. محصول جدید شیائومی تغییراتی خواهد داشت و توسط دانشجویان هنر طراحی می‎شود که با شعار «می‎خواهیم خودمان را بشناسیم.» جوانان علاقه‎مند به مد را هدف قرار دادند.

هدف اصلی تیم The Chic & Cool 90 طراحی یک گوشی زیبا است، به عبارت دیگر CC9 احتمالا از نظر سخت‎افزاری مشخصات ممتازی ندارد.

CC9

لی جون همچنین در ادامه صحبت‎های خود گفت افراد جوان دوست دارند دیده و شنیده شوند، آن‎ها عاشق عکاسی و به اشتراک‎گذاری زیبایی خود با همگان هستند. این گوشی جدید نتیجه طرح‎های آزمایشگاه Xiaomi X Meitu AI Aesthetics است که قصد ترکیب سخت‎افزار پیشرفته دوربین و فناوری زیبایی‎سازی را دارد.

به عبارت دیگر شیائومی می‎خواهد در محصول جدید خود تعداد فیلترهای زیباسازی تصاویر و استفاده از هوش مصنوعی را بیشتر کند چون ظاهرا مردم چین توجه خاصی به این قابلیت‎ها دارند.

منبع:

gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.