بازی انتقام‎جویان مارول سال ۲۰۲۰ عرضه می‎شود

به نظر می‎رسد پس از موفقیت عظیم سری فیلم‎های انتقام‎جویان حالا باید انتظار بازی این شخصیت‎های فوق قهرمان را داشته باشیم. در طول نمایشگاه E3 که بزرگترین کنفرانس بازی‎های ویدئویی جهان است، استودیو بازی‎سازی Square Enix در طول کنفرانس مطبوعاتی خود خبری از ساخت یک بازی جدید داد.

دو سال قبل زمزمه‎های بسیار خفیفی در مورد پروژه انتقام‎جویان Square Enix شنیده شد به جز درز یک خبر کوچک به بیرون، البته باید بگوییم طرفداران دنیای مارول به این نوع مخفی‎کاری عادت دارند.

در کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در E3، طرفداران توانستند برای اولین مرتبه بازی انتقام‎جویان مارول را ببینند.

در تریلری که پخش شد شخصیت‎های مرد آهنی، ثور، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه و هالک حضور داشتند ولی بین آن‎ها و شخصیت‎های مشابه در دنیای سینمایی مارول تفاوت‎هایی بود. آن‎ها تا حدی شبیه به شخصیت اصلی خودشان بودند و در تریلر بیشتر شاهد جلوه‎های سینمایی بودیم تا گیم‎پلی.

Square Enix به حضار نمایشگاه اعلام کرد امکان انجام این بازی در غرفه آن‎ها وجود دارد.

بازی جدید انتقام‎جویان توسط تیم توسعه بازی مهاجم مقبره یعنی Crystal Dynamics در همکاری با استودیو Eidos Montreal طراحی می‎شود.

بیل روزمان، معاون رئیس و مدیر نوآوری Marvel Games در کنفرانس مطبوعاتی مذکور حضور داشت و اعلام کرد که این بازی «برداشت» استودیو Crystal Dynamics از این فوق قهرمانان خواهد بود و آن‎ها «برای این بازی متفاوت» هستند تا این که همان شخصیت‎های جهان سینمایی مارولی باشند که آن‎ها را می‎شناسیم و دوست داریم.

تیم صداپیشگی این بازی واقعا قابل توجه است و از افرادی مانند تروی بیکر برای صداپیشگی بروس بنر (شخصیت هالک)، جف شین (کاپیتان آمریکا)، تراویس ویلینگام (ثور)، لورا بیلی (بیوه سیاه) و نولان نورث (تونی استارک) تشکیل شده است.

داستان این بازی قوی‎ترین قهرمانان زمین را به یک فضای داستانی کاملا جدید می‎برد که در آن تیم انتقام‎جویان از یکدیگر جدا شده‎اند و همانطور که حدس می‎زنید باید مجددا برای نجات زمین با یکدیگر متحد شوند.

از جمله جزئیات بیشتر این بازی می‎توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • امکان انجام بازی به صورت تک و چند نفره
  • خبری از جعبه‎های گنج و پاداش برای برنده شدن نیست.
  • هر فوق قهرمان جدید و هر منطقه جدید بدون هزینه بیشتر به‎‎روزرسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است بازی انتقام‎جویان ۲۵ خرداد سال بعد عرضه خواهد شد.

منبع: cnet.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.