رقابت گیگابایت‌ها در کنار مگاپیکسل‌ها: گوشی Honor 20 با ۱۲ گیگابایت رم عرضه خواهد شد!

در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سری گوشی‎های Honor 20 به بازار جهانی معرفی شدند ولی مردم چین هنوز این گوشی را ندیدند. این گوشی‎ها با شماره مدل‎های  YAL-AL00 و YAL-AL10 توسط سازمان مخابراتی TENAA چین تایید شدند و با آن که اکثر مشخصات یکسان هستند ولی هر دو گوشی Honor 20 و Honor 20 Pro با ۱۲ گیگابایت رم عرضه می‎شوند، ویژگی که احتمالا تنها مختص به بازار چین خواهد بود.

عکس گوشی Honor 20

گوشی Honor 20 همچنین با مشخصات ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت به چین خواهد آمد، در حالی که این گوشی در بازار جهانی تنها ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد. سایر مشخصات مدل استاندارد و پرو، یعنی باتری، اندازه، نمایشگر و غیره یکسان است.

در بخش نرم‎افزاری هر دو مجهز به سیستم‎عامل اندروید پای و رابط کاربری EMUI 9.1، جدیدترین چیپست هوآوی یعنی کرین ۹۸۰ و مجموعه‎ای از دوربین‎ها هستند.

گوشی Honor 20

مدیر ارشد اجرایی شرکت آنر آقای George Zhao در زمان معرفی این گوشی‎ها گفت که آن‎ها «به زودی» وارد بازار خواهند شد ولی تاریخ رسمی برای آن اعلام نکرد که علت این تاخیر تنش شدید بین دولت آمریکا و چین است.

بدون شک چنین تاخیری برای ورود به بازار چین نخواهد بود و چون این گوشی‎ها توسط TENAA تایید شده‎اند به زودی در اختیار کاربران چینی قرار می‎گیرند.

منبع: gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.