سورپرایز سامسونگ: قابلیت‌های Galaxy Watch Active در ساعت‌های قدیمی

شرکت سامسونگ تغییراتی در ساعت هوشمند خود ایجاد کرده است. دیگر نیازی نیست حتماً ساعت هوشمند Galaxy Watch Active را خریداری کنید تا بتوانید از نرم‌افزارهای جدید ارائه شده برای این ساعت بهره ببرید و از آن‌ها استفاده کنید. این شرکت به روزرسانی جدیدی ارائه داده است تا شما بتوانید اطلاعات رابط کاربری وان (Active’s One UI interface)، برنامه سلامت و دیگر بهینه‌سازی‌های انجام شده در آن را در ساعت‌های هوشمند گلکسی معمولی، Gear S3 و Gear Sport پیاده کنید. تنها کافی است رابط کاربری ساده‌تری داشته باشید تا با رابط کاربری وان (رابط کاربری One UI) که در گوشی‌های گلکسی جدید به کار رفته است، هماهنگ شود.

اکنون جزییات بیشتری برای کنترل وجود دارد. تنظیماتی برای تغییر سریع‌تر مدها از حالت Goodnight به Daily Briefings قرار داده شده است. برخی قابلیت‌های ساعت‌های هوشمند اکتیو سامسونگ هم برای دانلود قرار داده شده‌اند. شما می‌توانید نسخه قدیمی خود را به روزرسانی کنید و منتظر بمانید تا مدل جدید روانه بازار شود.

برنامه سلامت ساعت هوشمند گلکسی

همان طور که گفتیم برنامه سلامتی ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch Active ارتقا پیدا کرده‌اند. اکنون می‌توانید سریع‌تر و راحت‌تر با آن کار کنید. ارتباط بهتری هم بین نرم‌افزار سلامت سامسونگ و ویجت به وجود آمده است. حال می‌توانید شنا کردن در فضای باز را هم ارزیابی کنید. در سیستم هشدار ضربان قلب بالا هم از مدل ساعت هوشمند اپل الگو گرفته شده و به ساعت‌های هوشمند گلکسی اضافه شده است. جزییات بیشتری برای تنظیم خواب وجود دارد که برنامه خواب شما را با میانگین سنی شما مقایسه می‌کند. به محض این که برنامه سلامت سامسونگ را فعال کنید، فعالیت‌های روزانه شما ثبت می‌شوند و می‌توانید روند فعالیت‌های خود را بررسی کنید.

وعده عملکر بهتر ساعت‌های هوشمند

ممکن است حتی ساعت شما بهتر کار کند و بیشتر عمر کند. وعده داده شده است که عمر باتری قرار است افزایش پیدا کند. قرار است بخشی از آن از طریق بهبود حافظه‌ای که برنامه‌های پس‌زمینه مصرف می‌کنند و تنظیماتی که در پس فعالیت ساعت هوشمند، از انرژی آن می‌کاهند، تصحیح شود.

البته می‌توانید سایر تنظیماتی را که در Galaxy Watch Active وجود دارد در ساعت قدیمی خود هم بهتر کنید، تنظیماتی مانند روشنایی صفحه و مدیریت زمان روشن ماندن صفحه نمایشگر. شاید در نگاه اول این تنظیمات آن چنان هم قابل‌تحسین نباشند و چیز خاصی به نظر نرسند اما در صورت راضی نبودن از نحوه مدیریت حافظه رابط کاربری وان (رابط کاربری One UI)، همین تنظیمات ساده می‌توانند زمانی که بخواهید تعطیلات آخر هفته خود را بیرون از خانه بگذرانید و نتوانید ساعت هوشمند خود را شارژ کنید، مؤثر باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.