روکیدا
مدیریت و موفقیت در کسب و کار

این استراتژی را درک کنید تا بیشتر کار انجام دهید!

این استراتژی را درک کنید تا بیشتر کار انجام دهید!

درک استراتژی مورد بحث در این مطلب، به شما در انجام دادن مؤثر کارها، کمک می‌کند. مقالات بیشماری در مورد بازدهی نوشته شده است. دوره‌های آموزشی، ویدیوها و مربیانی وجود دارند که به کارآفرینان چگونگی انجام دادن کار بیشتری انجام دهند. “بازدهی” یک پارامتر مهم است. اگر از زمان به طور مؤثر استفاده نکنید، به اهداف خود نخواهید رسید.

خلق یک کسب و کار، زمان زیادی می‌برد. هزاران موضوع که باید در نظر بگیرید و بخش‌های مختلفی که به توجه شما نیاز دارند. شما باید پایه و اساس خود را بسازید، یک برنامه بازاریابی ایجاد کنید، تشریفات اداری را انجام دهید، کارمندانی استخدام کنید، قرارداد ببندید، با افراد حرفه‌ای همکاری کنید و چیزهای دیگر.روکیدا - این استراتژی را درک کنید تا بیشتر کار انجام دهید! - استراتژی بازاریابی, توسعه و پیشرفت شخصی, توسعه کسب و کار, طرح کسب و کار, مدیریت کسب و کار, کارآفرینیما آژانس بازاریابی دیجیتالی خود را چند سال پیش، هنگام کار کردن در مشاغل روزانه ایجاد کردیم. زمان برد ولی این امکان را برای ما ایجاد کرد که کسب و کاری خلق کنیم که هر ساله برای مشاوره آموزشی و پروژه در بعضی شرکت‌های بزرگ دنیا در ۱۵ کشور مختلف، ارتباط برقرار کنیم.

هزاران کارآفرین وجود دارند که کسب و کار خود را بدین شکل ایجاد کرده‌اند. تنها چیزی که باید درک کنید این است که هنگامی که زمان محدود است، میزان بیشتری در اختیار شما قرار نمی‌گیرد. زمان تنها منبعی است که هرگز نمی‌توانید آن را بازیابی کنید.

وظایف خود را به سرانجام برسانید

برای انجام کارهای بیشتر، باید از هر لحظه‌ای که در اختیار دارید، به طور موثر استفاده کنید. این یک جمله ساده به نظر می‌رسد، اما عمیق‌تر از آن چیزی است که شما می‌خوانید. یادگیری این که چطور از لحظات خود در هر شرایط استفاده کنید، سلاح مخفی شما خواهد بود تا بازدهی بیشتری از آنچه تصور می‌کنید را، تجربه کنید.

این یعنی، زمانی که فرصت دارید بر روی کسب‌وکار تمرکز کنید، این کار را انجام دهید. عوامل حواس‌پرتی را حذف کرده و طبق فهرست خود کار کنید. اگر می‌خواهید کارایی بیشتری داشته باشید، باید یک برنامه زمانبندی برای کارهای خود داشته باشید.

طرز فکر شما بخش مهمی از این معادله است. عطش برای رسیدن به یک هدف بزرگ، می‌تواند باعث شود که شما لحظات حواس‌پرتی را کنار بگذارید. این کار به شما کمک می‌کند بر زمان‌هایی که می‌خواهید تسلیم بشید، غلبه کنید. “شاید” های شما باید به “قطعاً” تبدیل شوند.

همواره در حرکت باشید

در حالی که ما برای یک گروه مشاوره مسافرت می‌کنیم، زمان زیادی را در فرودگاه‌ها، سالن‌های سینما، آموزش، هواپیما، هتل‌ها، و مکان‌های دیگر صرف می‌کنیم. ما از زمان خود در این شرایط، برای کار بر روی پروژه‌های خود و مشتریان استفاده می‌کنیم. زندگی همیشه برای شما حرکت می‌کند. علاوه بر کارآفرین بودن، شما یک انسان هستید. خانواده، دوستان و مسئولیت‌های دیگر دارید. همیشه کاری وجود خواهد داشت که باید انجام دهید تا بتوانید بازدهی خود را بالا ببرید.

شما زمان خود را وقف کار خواهید کرد، اما می‌توانید بین لحظات زندگی کاری خود، وقفه ایجاد کنید. طرز فکر خود را عوض کنید. فکر نکنید، “من فقط مقدار کمی برای انجام کارها وقت دارم “. فکر کنید، “من هر لحظه از زمان برای انجام این کار، استفاده می‌کنم.”

دسته‌بندی کنید و بیشتر نه بگویید

زمان‌بندی مشخص برای کار بر روی وظایف مشابه، روشی مشترک و موثر برای انجام کارهای بیشتر است. دسته‌بندی کردن به شما در مدیریت زمان و کار، کمک می‌کند.

نگاهی دقیق به کارهایی که می‌خواهید در طول یک روز یا هفته انجام دهید، خواهید داشت. به این نگاه ‌کنید که کار کردن باهم و در چه مدت زمانی، معقول به نظر می‌رسد. “جلسات گروهی” را برنامه‌ریزی کرده و شروع به کار کنید.

روکیدا - این استراتژی را درک کنید تا بیشتر کار انجام دهید! - استراتژی بازاریابی, توسعه و پیشرفت شخصی, توسعه کسب و کار, طرح کسب و کار, مدیریت کسب و کار, کارآفرینی

برای مثال، ما زمان ایجاد محتوا را در سازمان خود بارگذاری می‌کنیم. من حدس می‌زنم که کارهایی هست که شما بتوانید دسته‌بندی کنید. امتحان کنید. این ممکن است یک استراتژی نباشد که برای شما کار ‌کند یا کاری باشد که برای مدت طولانی انجام دهید، اما می‌تواند کمک کند.

همچنین، یاد گرفتن اینکه که چطور به مردم و چیزهایی که زمان شما را اشغال می‌کنند، و به شما در رسیدن به اهدافتان کمکی نمی‌کنند، مهم است. وقتی شما به چیزی که مناسب نیست، نه می‌گویید، برای خود زمان می‌خرید تا کارهایتان را انجام دهید.

شما باید اولویت خود باشید. مطمئن شوید که تمرکز کرده‌اید و کارهایی را انجام می‌دهید که به شما در تبدیل شدن به بهترین و قوی‌ترین حالتتان، کمک می‌کند. اگر خوب نیستید، نمی‌توانید برای دیگران خوب باشید. “تو نمی‌توانی چیزی را که نداری به من بدهی”.

به جلساتی که وقتتان را هدر می‌دهد، گفتگو با کارآفرینانی که فقط حرف می‌زنند، و مردمی که در رسانه‌های اجتماعی و یا از طریق ایمیل، درخواست وقت گذاشتن شما را دارند، نه بگویید. به هر چیزی که به شما کمک نمی‌کند کار بیشتری انجام دهید، نه بگویید. نسبت به زمان، خودخواه باشید.

اگر می‌خواهید سیستم‌ها و استراتژی‌ها را توسعه دهید، این موضوع می‌تواند یکی از پربازده‌ترین و مؤثرترین سالهای شما باشد. با استفاده از زمانی که عاقلانه فکر می‌کنید، موفقیت خود را رغم بزنید. فقط شما می‌دانید که این برای شما چه معنایی دارد.

مطالب مرتبط

راهنمای کامل استفاده از IGTV اینستاگرام برای بازاریابی

محمد آقاپور

هوش مصنوعی چگونه می تواند مشکلات کسب و کار را از پیش رو بردارد؟

محمد آقاپور

الگوریتم اینستاگرام ۲۰۲۰ چگونه کار می کند؟

محمد آقاپور

۵ استراتژی مطمئن برای پیشرفت کارآفرینان در زمینه تجارت الکترونیک

محمد آقاپور

چگونه با کارمندانی که از خانه کار خود را انجام می دهند، رفتار کنیم؟

محمد آقاپور

۱۰ نکته برای دورکاری موفقیت آمیز

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟