هوآوی به ارائه به‎روزرسانی‎های امنیتی و خدمات پس از فروش برای گوشی‎های فعلی ادامه خواهد داد

ظاهرا روزگار برای هوآوی خیلی خوب پیش نمی‎رود چون این شرکت حالا از معامله با شرکت‎های آمریکایی از جمله گوگل محروم شده است. این شرکت در اظهارنظری گفته است «به ارائه به‎روزرسانی‎های امنیتی و خدمات پس از فروش برای تمامی گوشی‎های فعلی هوآوی و آنر و محصولات تبلت ادامه می‎دهد.»

هوآوی

در این خبر در مورد دستگاه‎هایی صحبت می‎شود که در حال حاضر فروخته شده‎اند یا همچنان در بازارهای مختلف جهان برای فروش دیده می‎شوند ولی اشاره‎ای به دستگاه‎های آینده این شرکت از جمله Honor 20 و Honor 20 Pro نشده است که قرار است فردا در لندن رونمایی شوند.

از آن جایی که به لغت تنها «به‎روزرسانی‎های امنیتی» اشاره شده است، آپدیت محصولات هوآوی به اندروید Q در هاله‎ای از ابهام قرار می‎گیرد و بعید است تا زمان برطرف نشدن مشکلات این کار انجام شود. گرچه، گوگل در خبری که اوایل امروز منتشر شد گفت دسترسی دستگاه‎های فعلی هوآوی را به پلی ‎استور نخواهد گرفت.

متن کامل خبر هوآوی به شرح زیر است:

«هوآوی در توسعه و رشد اندروید سهم قابل توجهی داشته است. ما به عنوان یکی از شرکای مهم جهانی اندروید ارتباط نزدیکی با پلت‎فرم متن باز آن‎ها برای توسعه اکوسیستمی داشتیم که برای کاربران و همچنین این صنعت مفید باشد.

هوآوی به ارائه به‎روزرسانی‎های امنیتی و خدمات پس از فروش برای تمامی گوشی‎های فعلی هوآوی و آنر و محصولات تبلت ادامه خواهد داد، از جمله آن‎هایی که فروخته شده‎اند یا در بازار‎های مختلف جهان وجود دارند.

ما به ساخت یک اکوسیستم نرم‎افزاری امن و ماندگار ادامه خواهیم داد تا بتوانیم بهترین تجربه را برای تمامی کاربران جهانی فراهم کنیم.»

منبع: gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.