یکپارچه‌سازی دستیار کارهای روزانه در جیمیل!

برنامه دستیار کارهای روزانه (Google Tasks) در سال‌های گذشته از سوی گوگل ارائه‌شده بود اما بااین‌حال، سازندگان و کاربران به‌طور کامل آن را نادیده گرفته و آن را فراموش کرده بودند؛ اما در سال گذشته تغییری، درست زمانی که گوگل متوجه شد که نیاز به یک پلتفرم جدید برای انجام کارهای روزانه دارد، رخ داد. در این زمان بود که شرکت دوباره اپلیکیشن دستیار کارهای روزانه را به‌عنوان یک برنامه همراه با طراحی مجدد برای نسخه وب جیمیل ارائه کرد.

طراح مجدد این برنامه گفته است که ادغام برنامه کارهای روزانه به نسخه تحت وب جیمیل، یک ویژگی بسیار مناسب بود، اما به دلایلی ناشناخته در اپلیکیشن موبایل جیمیل ظاهر نشد.

اما سرانجام این تغییر با آخرین به‌روزرسانی، به اپلیکشن موبایل جیمیل اضافه شد است.

ویژگی‌ها و نحوه استفاده

ازجمله ویژگی این اپلیکیشن می‌توان به‌آسانی اضافه کردن ایمیل‌های مهم به کارهای روزانه اشاره کرد؛ و همچنین تمام‌کاری که شما باید انجام دهید، این است که منوی سه‌نقطه را در گوشه سمت راست بالای صفحه بازکنید ایمیل موردنظرتان را با انتخاب گزینه «اضافه کردن به وظایف» اضافه کنید.

همچنین شما می‌توانید جزئیاتی را به آن اضافه کنید که می‌تواند شامل موارد زیر باشد:
  • تاریخ و زمان برای یادآوری
  • زیر کارها بر اساس هر ایمیل باشد

که این عملیات بسیار ساده توسط کاربر انجام می‌گیرد.

یکپارچه‌سازی دستیار کارهای روزانه باید در آخرین به‌روزرسانی برنامه جیمیل در اندروید باشد، هرچند که از گوگل انتظارمی رود، این تغییرات را به‌صورت یک برنامه‌ریزی مرحله‌ای انجام دهد و این بدین معناست که همه آن را در روز اول در اختیار ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.