ویوو گوشی iQOO Neo3 را تبلیغ کرد؛ غول دیگری در راه است

گوشی iQOO 3 5G یک ماه قبل رونمایی شد و برخی از کاربران از این گوشی گیمینگ که نمایشگری با تنها نرخ تازه‌سازی تصویر ۶۰ هرتز داشتند مایوس شدند. حالا این شرکت مدل جدید به اسم iQOO Neo3 را با نمایشگر با نرخ تازه‌سازی بالاتر تبلیغ کرده است.

مانند سایر مدل‌های قبلی سری «نئو» زیر برند ویوو، این گوشی یک چیپست پرچم‌دار یعنی اسنپ‌دراگون ۸۶۵ دارد. iQQQ 3 نیز همین تراشه را داشت ولی این مرتبه پردازنده گرافیکی می‌تواند بیشتر از ۶۰ فریم در ثانیه عناصر گرافیکی را پردازش کند.

ویوو گوشی iQOO Neo3 را تبلیغ کرد؛ غول دیگری در راه است - ویوو گوشی iQOO Neo3 را تبلیغ کرد؛ غول دیگری در راه است - گوشی هوشمند, گوشی های گیمینگ, گوشی های هوشمند, گوشی iQOO Neo3, ویوو

این گوشی طی روزهای آینده معرفی خواهد شد و بدون شک به زودی اخبار بیشتری از آن خواهیم شنید. گوشی iQOO 3 5G یک نمایشگر سوپر امولد ۶.۴۴ اینچ با دقت فول اچ‌دی پلاس و نرخ نمونه‌گیری لمس ۱۸۰ هرتز برای ورودی بدون تاخیر دارد. نمایشگر مورد نظر از استاندارد +HDR پشتیبانی می‌کند و میزان روشنایی آن به ۱۲۰۰ نیت نیز می‌رسد. بدون شک مدل جدید نمایشگر جدیدی خواهد داشت ولی باید منتظر تبلیغات بیشتر ویوو بمانیم که همچنین به زودی Vivo S6 5G را معرفی می‌کند.

منبع: gsmarena.com