سامسونگ Galaxy S11 دوربین ۶۴ مگا پیکسلی خواهد داشت؟

گوشی‌های جدید همیشه دوربین‌های بهتر دارند به همین خاطر است که در مورد رنج دوربین گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ انتظاری چند برابر داریم که سامسونگ با یک تغییر بزرگ از این پرچم‌دار خود رونمایی کند.

مسابقه مگا پیکسل همچنان ادامه دارد!

در حال حاضر بالاترین رزولوشن در میان گوشی‌های هوشمند ۴۸ مگا پیکسل است که در گوشی‌هایی مانند Honor View 20 و یا Xiaomi Mi 9 دیده می‌شود.

البته خبر انتشار این سانسورها به این معنا نیست که در گل سرسبد سامسونگ (گلکسی اس ۱۱) شاهد به‌کارگیری آن باشیم اما می‌توان آن را به‌عنوان یک گام بزرگ در تحقق این رؤیا بدانیم.

اما از سوی دیگر با توجه به بحث رقابت با هوآوی و سایر تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند که به افزودن سانسورهای چندگانه به‌عقب گوشی‌های خودروی آورده‌اند این احتمال بسیار قوت گرفته است که سامسونگ می‌تواند از سنسور ۶۴ مگا پیکسلی برای نسل بعدی S-series خود استفاده نماید.

اخیراً کوالکام  اعلام کرده که با توجه به اینکه تکنولوژی پشتیبانی تصاویر در پردازنده‌های تلفن همراه است، چیپست Snapdragon 855 قادر است از تصاویر تا ۱۹۲ مگا پیکسل را پشتیبانی نماید. هرچند که چندین سال تا رسیدن سنسورها به این کیفیت فاصله است.

کدام تلفن‌ها می‌توانند از سنسور ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ استفاده کنند؟

  • باید تا فوریه سال ۲۰۲۰، زمانی که اس ۱۱ احتمالاً معرفی می‌شود صبر نمود که به‌طور قطع مطمئن شویم این گوشی سنسور ۶۴ مگا پیکسل را در خود دارد یا خیر.
  • از طرف دیگر هم می‌توان این احتمال را داد که در یک گوشی غیرمنتظره سامسونگ همچون سری A شاهد استفاده از این سنسور باشیم.
  • همچنین با توجه به اینکه سامسونگ سنسورهای شرکت‌های تلفن هوشمند دیگر را نیز ارائه می‌کند و بعضی از گوشی‌های Xiaomi، Vivo، Apple، Motorola و Nokia از دوربین هایی با سنسور سامسونگ استفاده می‌کنند، بنابراین ما این انتظار را هم داریم که این سانسورهای با تراکم بالا درگوشی موجود در این مارک‌ها نیز عرضه شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.