دانش و فناوری

آدیداس به برندگان المپیک کفش چاپ شده ۳ بعدی هدیه می دهد !

آدیداس به برندگان المپیک کفش چاپ شده 3 بعدی هدیه می دهد !

همیشه برای ورزش می بایست از تجهیزات مناسب استفاده نمود و کفش های مخصوص دویدن و ورزش های محتلف که بالاترین سازگاری ممکن با ارگونومی پا را داشته باشند در این بین بسیار مهم است .

آدیداس همیشه از بالاترین تکنولوژی و همچنین تکنولوژی های محرمانه و فوق سری برای طراحی پوشیدنی های ورزشی و به خصوص کفش های ورزشی با قابلیت های ویژه و کیفیت فوق العاده استفاده می کند .

معمولا تجهیزات ورزشی که به صورت سه بعدی چاپ ده باشند از کیفیت بسیار بالا و دقت طراحی و ساخت ویژه ای بهره می برند اما تا کنون کفش قابل استفاده به صورت چاپ سه بعدی تولید نشده بود و اکنون آدیداس باز هم خود را پیشرو در استفاده از فناوری روز نشان داده و اقدام به تولید تعداد محدود کفش های ویژه به صورت چاپ سع بعدی از الیاف کربن با ساختاری خاص نموده است .

آدیداس به برندگان المپیک کفش چاپ شده 3 بعدی هدیه می دهد !

از سال گذشته آدیداش تصمیم گرفت تکنولوژی و فناوری بالای خودش را به چاپ سه بعدی ترکیب کند و کفش هایی بسیار ویژه به صورت سه بعدی چاپ کند و هم اکنون آدیداس اعلام نموده به آن دسته از شرکت کنندگان مدال آور المپیک که طی رقابت های ابمپیک ریو ۲۰۱۶ به صورت رسمی با آدیداس همکاری داشته و از محصولات آدریداس استفاده می نمایند ، کفش های با فناوری بسیار بالا و چاپ شده سه بعدی هدیه می کند .

 

۵ comments

Avatar
شیوا دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ at ۰۴:۵۴

لایک

Reply
Avatar
آزاده دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ at ۰۵:۰۲

بسیار عالی

Reply
Avatar
بابک دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ at ۰۵:۱۲

بسیار سودمند بود

Reply
Avatar
سمانه دوشنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ at ۰۵:۲۱

بسیار عالی

Reply
اولین قلب چاپ سه بعدی جهان ساخته شد! - روکیدا پنجشنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ at ۱۰:۵۵

[…] سال‌های اخیر استفاده از فناوری چاپ سه بعدی رایج شده و تقریباً هر روز از گوشه و کنار جهان خبری در […]

Reply

Leave a Comment