هیوندای سوناتا N Line 2020 چه شکلی است؟

مدتی است کمتر در مورد برند N شرکت هیوندای صحبت می‌شود. علتش هم تأخیر زیاد این شرکت در معرفی یکی دیگر از خودروهای مدل N است. هر چند که احتمالاً این شرکت از عضو جدید خانواده N یعنی سوناتا N Line ( ان لاین ) جدیدش رونمایی می‌کند و دوباره توجهات به سمت هیوندای و خودروهای N جلب می‌شود.

هیوندای سوناتا N line

شرکت هیوندای در نمایشگاه اخیر خودرو در نیویورک اعلام کرده که به‌زودی یک نسخه سوناتا ان لاین کاملا جدید را در برنامه دارد. ظاهر این خودرو تغییراتی خواهد داشت که شامل موارد خارجی مثل پانل جلوی جدید و ورودی هوای متفاوت و اسپلیتر قرمز رنگ بلندتر خواهد بود. به‌علاوه بر روی کاپوت این خودرو هم یک جفت تهویه کوچک گذاشته شده که به سرمایش بهتر موتور کمک می‌کند.

با توجه به تشابه کلی مدل‌های N هیوندای، احتمالاً سوناتای جدید چرخ‌های اسپرت سیاه و نقره‌ای داشته باشد. به‌علاوه در رنگ سیاه سوناتا N Line، لنت ترمز و خط حاشیه لبه پایین ماشین هم قرمز رنگ است
سوناتا ان لاین ۲۷۵ اسب بخار دارد که مشابه مدل‌های پر قدرت‌تر خانواده N یعنی i30 N (آی ۳۰ ان) و i30 Fastback N (آی ۳۰ فست بک ان) و Veloster N (ولستر ان) است. در نتیجه عملکرد این سوناتای جدید هم باید مشابه باشد.
این خودرو با دو گزینه ارائه شده است. یکی با موتور ۱.۶ لیتری توربو با قدرت ۱۸۰ اسب بخار و دیگری با موتور ۲.۵ لیتری با قدرت ۱۹۱ اسب بخار.

منبع: carscoops.com

1 نظر
  1. […] هیوندای تا کنون چندین نسخه از مدل‌های N ارائه کرده است. مثلاً […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.