سوالات چند گزینه ای در استوری اینستاگرام با استیکر کوییز (Quiz)

تقریباً دو سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۷ میلادی بود که اینستاگرام استیکر های Poll یا استیکر های نظرسنجی را معرفی کرد. کاربران اینستاگرام با استفاده از این استیکر ها می‌توانستند از فالوورهایشان سؤالات مختلفی بپرسند. اگر از کسانی هستید که در استوری اینستاگرام از این استیکر ها زیاد استفاده می‌کنید، خبر خوبی برایتان داریم. از حالا به بعد می‌توانید سؤالات چند گزینه‌ای هم مطرح کنید (استیکر کوییز یا quiz) که مطمئناً خیلی دستتان را بازتر می‌کند. با روکیدا همراه باشید.

استیکر کوییز اینستاگرام

استفاده از کوییز استیکر اینستاگراماستیکری که اینستاگرام به‌تازگی معرفی کرده کوییز (Quiz) نام دارد. با استفاده از این استیکر می‌توانید در استوری هایتان سؤالات چند گزینه‌ای مطرح کنید. تفاوت اصلی کوییز با پل (Poll) در این است که در Poll شما فقط می‌توانید سؤالی مطرح کنید و منتظر جواب آری یا نه فالوور ها باشید ولی در کوییز شما تعامل خیلی بهتری می‌توانید داشته باشید.
برای استفاده از این ویژگی جدید باید یک استوری درست کنید. بعد از قسمت استیکر ها، استیکر کوییز را انتخاب کنید و به استوری اضافه کنید. در مرحله بعد هم باید سؤالی که می‌خواهید بپرسید و گزینه‌های مختلف جواب را بنویسید. بعد جواب درست بین گزینه‌هایی که مطرح کردید را مشخص کنید و کار تمام است. استوری جدیدتان را به اشتراک بگذارید تا واکنش و نظر بقیه را بدانید.
در طرف مقابل، بقیه کاربران وقتی استوری شما را مشاهده می‌کنند با یک سؤال و چند گزینه مواجه می‌شوند. بعد از این که فرد یکی از گزینه‌ها را انتخاب کرد، درست یا غلط بودن انتخابش مشخص می‌شود.

از زمان اضافه شدن استوری در اینستاگرام، این ویژگی با استقبال زیادی مواجه شده است. به نظر شما چه ویژگی‌های دیگری هست که اینستاگرام می‌تواند به استوری اضافه کند؟

منبع:gsmarena.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.