گوشی LG G6 و افتخار آفرینی برای ال جی !

گوشی LG G6  به زودی برای فروش ارائه می شود. شما فکر می کنید مهمترین مزیت رقابتی گوشی LG G6 چه ویژگی است؟ صفحه نمایش خیلی بلند و کشیده LG G6 ؟ طراحی صاف، یک پارچه و زیبای LG G6 ؟ نه هیچ کدام از این ها مهمترین مزیت رقابتی گوشی LG G6 نیست. اگر شما همین سوال را از ال جی بپرسید این پاسخ را می شنوید : مهمترین ویژگی گوشی هوشمند LG G6 این است که منفجر نمی شود. مدیر بخش روابط عمومب ال جی در گفتگو با یکی از نشریات حوزه سلامت کره جنوبی گفته مهمتریم ویزگی گوشی LG G6 که ما در ال جی به آن خیلی افتخار می کنیم این است که گوشی LG G6 مانند گوشی Note 7 منفجر نمی شود ومشتریان خودش را دچار مشکل و دردسر نمی کند.

ال جی برای جلوگیری از سوختن آتش گرفتن پوشی که به صورت طبیعی داغ می شود از یک سیستم خنک کننده کاملا ایمن استفاده کرده است که بر خلاف گوشی سامسوسنگ نوت ۷ ، گوشی LG G6 را دچار انفجار و آتش سوزی نمی کند.

با توجه با بالا گرفتن رقابت ها بین اپل و سامسونگ برای فروش گوشی های هوشمند به تعداد بیشتری از مشتریان در کشورهای مختلف و اضافه شدن یک مدعی تازه نفس و بسیار قدرتمند همچون هواوی که سعی می کند مزایای گوشی های سامسونگ و اپل را با قیمت های کمتر و کاملا رقابتی به مشتریانش عرضه کند اکنون تولید گوشی های هوشمند برای بسیاری از کمپانی ها تبدیل به یک کارزار فناوری محور شده است.

علاوه بر سامسونگ، اپل و هواوی، شرکت هایی مثل سونی، اچ تی سی و ال جی که تقریبا بیرون از گود رقابت ها بودند به تکاپو افتاده اند تا با تولید گوشی های هوشمد تر و پیشرفته تر با قیمت های رقابتی سهمی از بازار پر سود سه کمپانی اپل، سامسونگ و هواوی را به هر ترتیب به خودشان اختصاص دهند. پارامترهای کلیدی رقابت این کمپانی ها در بازار گوشی های هوشمد بر این ۵ اصل استوار است : قدرت پردازشی عالی، صفحه نمایش با کیفیت ، باتری و ارائه شارژدهی طولانی و سارژ سریع،  زیبایی و سبکی و کیفیت بالای عکس برداری و فیلم برداری. عامل نهایی برای اینکه چه شرکتی بیشتر می فروشد را قیمت مشخص می کند.

اکنون ال جی با سرمایه گذاری جدی بر روی توسعه بخش موبایل خود متمرکز شده است و تلاش دارد فناوری هایی کاملا اختصاصی را برای اولین بار در گوشی های خود به بازار معرفی کند و الان با گوشی هوشمند ال جی جی ۶   LG G6 بسیاری از انتظارات را برآورده کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.