تماشای همزمان ویدیو اینستاگرام با دوستان

چند ماه پیش یک ویژگی جدید به فیسبوک اضافه شد که اسمش واچ پارتی (watch party) یا قابلیت تماشای همزمان است. با این ویژگی کاربران می توانستند یک ویدیو را با کاربرهای دیگر به صورت همزمان ببینند و با هم در تعامل باشند. اینستاگرام هم برای اینکه از گردانه رقابت عقب نیفتد، تصمیم گرفته مشابه همین ویژگی را برای اپلیکیشنش ایجاد کند.

تماشای گروهی ویدیو

ماه ژوئیه سال ۲۰۱۸ بود که فیس‌بوک قابلیت جدید خودش را به نمایش گذاشت. بعد از آن مشابه همین ویژگی را در پیام رسان فیس‌بوک (Facebook Messenger) آزمایش کرد. حالا اینستاگرام هم برای آن که از قافله جا نماند قصد دارد چنین ویژگی را در اختیار کاربرانش بگذارد.

واچ پارتی فیسبوک احتمالا این ویژگی در قسمت اینستاگرام دایرکت (Instagram Direct) در بخش تماس‌های ویدیویی و تصاویری که به اشتراک گذاشته شده‌اند، قابل دسترس خواهد بود. به این شکل می توانید از یک فهرست که خودتان درست کرده‌اید یا اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهد، یکی را انتخاب کنید و با کاربران دیگر تماشا کنید.
البته مشخص نیست که تماشای گروهی واقعا به اینستاگرام اضافه خواهد شد یا نه. ولی چیزی که مشخص است این است که استفاده از چنین ویژگی جذابی آن هم برای یک شبکه مجازی مبتنی بر تصویر و ویدیو، بسیار پر سود خواهد بود. با اضافه شدن این ویژگی، قطعا کاربران خیلی راحت تر قانع می شوند تا وقت بیشتری در اینستاگرام بگذرانند.

منبع: www.gsmarena.com

۲ نظرات
  1. […] اعلام کرده بود که می‌خواهد سرویس‌های واتساپ، مسنجر و اینستاگرام را باهم ترکیب کند. به این ترتیب کاربران قادر خواهند بود […]

  2. […] دو سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۷ میلادی بود که اینستاگرام استیکر های Poll یا استیکر های نظرسنجی را معرفی کرد. […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.