خودرو فارادی فیوچر Faraday Future توجه ثروتمندان را چگونه جلب کرد؟

خودرو فارادی فیوچر در نمایشگاه آمریکا بسیار تحسین برانگیز ظاهر شد. طی مسابقه درگ هفته گذشته که در لاس وگاس انجام شده بود مردم برای اولین بار خودروی Faraday Future FF91 SUV را دیدند. شروع بسیار خوب برای خودرویی بود که در کمتر از دو سال طراحی و ساخته شده باشد. خودرو بر روی سکوی نمایشگاه قرار داده شد و با شتابگیری در یک چشم به هم زدن از دید خارج شد. برای شرکت Faraday Future که به تازگی دچار مشکلات مالی بوده است نمایشگاه CES 2017 یک ماراتن محسوب می شود.

تنها چند روز بعد از کنفرانس خبری Hyperbole-Infused در وگاس این شرکت اعلام کرد که ۶۴۰۰۰ خودرو فارادی فیوچر مدل FF91 را پیش فروش کرده است با رزرو اولویت فروش به قیمت ۵۰۰۰ دلار. این تعداد فروش بسیار بالایی است در حالی که اکثر کسانی که خودرو فارادی فیوچر را پیش خرید کرده اند تنها از یک نمایش آنلاین خودرو را دیده اند و هرگز یک خودروی شاسی بلند لوکس را از نزدیک ندیده اند.

این یک لحظه خاص برای شرکت بود و پس از گذراندن مشکلاتش برای اولین فرصت یک موفقیت واقعی را فراهم نموده است.

با وجود اینکه شرکت Faraday در طول کنفرانس خبری خود هیچ اشاره ای به قیمت خودرو فارادی فیوچر نکرد بدون شک با وجود حجم بالای تکنولوژی در نظر گرفته شده برای خودرو قیمت بسیار بالایی خواهد داشت. یک جمله قدیمی وجود دارد که می گوید: اگر باید قیمت چیزی را بپرسید، پول آن را ندارید!

شرکت Faraday میخواهد تا لوکس بودن را نه تنها در خودروی  جدید FF 91 خود به نمایش بگذارد بلکه در تمامی فعالیت ها و سایر کارهای شرکت لوکس بودن نمایان است. اگر شما میخواهید که افراد ثروتمند و پولدار ماشینی که تولید کرده اید را خریداری کنند، می بایست محصول خود را به سبکی سخاوتمندانه به نمایششان درآورید و این یعنی با قوانین پولدارها حرکت کنید.

با ورود خودرو فارادی فیوچر FF 91 بر روی استیج نمایش کسی که راننده خودرو بود YT Jia مدیرعامل و مالک شرکت LeEco بود. او هرگز به سرمایه گذاری بر روی خودرو فارادی فیوچر اشاره نکرده بود ولی آنچه معلوم بود مشارکت و مداخله وی در شرکت Faraday بود و این همکاری فعلاً ادامه خواهد داشت و توسط شرکت Jia تامین بودجه خواهد شد.

خبرنگاران اکثر رویداد CES 2017 را در انتظار لحظه رونمایی از Faraday Future FF 91 بودند. در CES شرکت Faraday به نظر موفق به جلب توجه پولداران و میلیونر ها شده بود. کسانی که برای خرید خودرویی لوکس که Tesla Model X را با Honda CRV ترکیب کرده است مشتاق بودند. مشتریانی که تعدادشان حداقل به ۶۴۰۰۰ نفر میرسد. بدون شک بردی بسیار خوب برای این شرکت است. ساخت یک نمونه اولیه از خودرو فارادی فیوچر بسیار سخت است. قطعاً CES 2017 کمک و پله بزرگی برای شرکت Faraday بود و اگر همه چیز به همین صورت پیش برود آینده روشنی برای این شرکت و مدل های بعدی خودرو فارادی فیوچر وجود خواهد داشت.

1 نظر
  1. مونا می گوید

    کارتون عالیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.