Home زندگی جذابیت های سیستم عامل گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0

جذابیت های سیستم عامل گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0

by ماهان
۲ comments

گوگل در اطلاعیه ای که برای توسعه دهندگان اندروید صادر کرد گفت تا آخر این ماه نسخه نهایی سیستم عامل اندروید مخصوص گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0 را عرضه می کند.

کجت های پوشیدنی اندرویدی همچون ساعت‌های هوشمند در سال ۲۰۱۶ نتوانستند سیسان عامل جدید و جهانی خود را داشته باشند ، اما گوگل اعلام نمود بالاخره سیستم عامل اندروید ور را برای ساعت های هوشمند اندریدی عرضه می کند و به توسعه دهندگان اندروید ور Android Wear 2.0 گفته تا آخر این ماه نسخه نهایی عرضه می شود.

جذابیت های سیستم عامل گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0

قرار بود سیستم عامل اندروید ور Android Wear 2.0 در سال ۲۰۱۶ ارائه شو اما تصمیم گیرندگان بخش اندروید گوگل در مانتین ویو ترجیح دادند ابتدا نسخه های آزمایشی را در دو مرحله تست کنند و بالاخره پس از انتظار های طولانی طی نامه ای به توسعه دهندگان اعلام نمودند  تا آخر این ماه اندروید ور Android Wear 2.0 عرضه خواهد شد.

با انتشار سیستم عامل اندروید ویژه گجت های پوشیدنی ، ساعت های اندرویدی بسیار هوشمند تر از قبل و در نقش دستیارهایی کاملا قدرتمند و قابل اعتماد به بهبود کیفیت زندگی کاربران کمک قابل توجهی می کنند . شما آهنگها ، ایمیل ها ، پیغام ها ، مکالمه ها و نهایتا اپلیکیشن های سلامت محور را در ساعت های هوشمد اندرویدی در اختیار خواهید داشت.

 

۲ comments

%Material-Designروکیدا - هنرنمایی جدید گوگل در اندروید P با Material Design دوشنبه , ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲

[…] در آینده” نامیده است، اما شما می‌توانید آن را “ساخت اندرویدی که کمتر گیج کننده و ناخوشایند باشد” بنامید. گوشی […]

Reply
ارزیابی بازار برای فروش بهتر ساعت‌های هوشمند Fitbit - روکیدا چهارشنبه , ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

[…] در بین کاربران باید با یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه گجت‌های هوشمند همکاری کند و پس از مدتی و افزایش شناخت کاربران […]

Reply

Leave a Comment