جذابیت های سیستم عامل گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0

گوگل در اطلاعیه ای که برای توسعه دهندگان اندروید صادر کرد گفت تا آخر این ماه نسخه نهایی سیستم عامل اندروید مخصوص گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0 را عرضه می کند.

کجت های پوشیدنی اندرویدی همچون ساعت‌های هوشمند در سال ۲۰۱۶ نتوانستند سیسان عامل جدید و جهانی خود را داشته باشند ، اما گوگل اعلام نمود بالاخره سیستم عامل اندروید ور را برای ساعت های هوشمند اندریدی عرضه می کند و به توسعه دهندگان اندروید ور Android Wear 2.0 گفته تا آخر این ماه نسخه نهایی عرضه می شود.

جذابیت های سیستم عامل گجت های پوشیدنی اندروید ور Android Wear 2.0

قرار بود سیستم عامل اندروید ور Android Wear 2.0 در سال ۲۰۱۶ ارائه شو اما تصمیم گیرندگان بخش اندروید گوگل در مانتین ویو ترجیح دادند ابتدا نسخه های آزمایشی را در دو مرحله تست کنند و بالاخره پس از انتظار های طولانی طی نامه ای به توسعه دهندگان اعلام نمودند  تا آخر این ماه اندروید ور Android Wear 2.0 عرضه خواهد شد.

با انتشار سیستم عامل اندروید ویژه گجت های پوشیدنی ، ساعت های اندرویدی بسیار هوشمند تر از قبل و در نقش دستیارهایی کاملا قدرتمند و قابل اعتماد به بهبود کیفیت زندگی کاربران کمک قابل توجهی می کنند . شما آهنگها ، ایمیل ها ، پیغام ها ، مکالمه ها و نهایتا اپلیکیشن های سلامت محور را در ساعت های هوشمد اندرویدی در اختیار خواهید داشت.

 

1 نظر
  1. […] در آینده” نامیده است، اما شما می‌توانید آن را “ساخت اندرویدی که کمتر گیج کننده و ناخوشایند باشد” بنامید. گوشی […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.