بازی ها و سرگرمی

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

کنسول و دسته ایکس باکس وان با موفقیت قابل توجهی مواجه شد و اکنون سیستم بررسی و آنالیز محصولات مایکرو.سافت می خواهد با تنوع بخشیدن به ابزارهای جانبی این کنسول ، ابعاد این موفقیت را گسترده تر کند .

به تازگی مایکروسافت گفته دسته ایکس باکس وان را در دو رنگ جدید قرمز و خاکستری تیره ارائه می کند . برای دسته های بازی دوم ، سوم و حتی چهارم ، اکنون می توان تنوع رنگی نیز در نظر گرفت و بنا به گفته مسولان بخش ایکس باکس وان مایکروسافت ، این تنوع رنگی دسته های ایکس باکس هم فروش و هم زمانی که گیمرها صرف بازی می کنند را افزایش خواهد داد .

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

دسته ایکس باکس اولی که با رنگ قرمز ارائه شده بسیار شبیه دسته بازی کنسول سفارشی شده ایکس باکس برای بازی گیرز آو وارز ( Gears Of War 4 ) است که با لوگو و تم همین بازی بر روی بدنه و دسته عرضه شده بود و در پی موقیت ااین فروش ازمایشی ، مایکروسافت اکنون نسبت به عرضه یک دسته ایکس باکس با همین رنگ بصورت عمومی اقدام نموده است .

دسته دیگری که با رنگ خاکستری-سبز تیره عرضه شده است دارای یک نوار رنگی جذاب نارجی و جالب توجه در بخش های پنهان و کمتر در معرض دید خود است که از نظر روانشناسی رنگ ها ، طراحی بسیار جالبی دارد و برای بازی های اکشن ، نظامی و جنگی می تواند لذت بازی را دو چندان نماید .

دسته ایکس باکس در دو رنگ جدید دیگر نیز عرضه شد

هر دو این دسته ها با قیمت ۶۵ دلار برای فروش روانه بازارها شده اند و همانند دسته های قبلی ایکس باکس ، علاوه بر ایکس باکس وان ، در ویندوز ۱۰ و Samsung Gear VR نیز قابل استفاده هستند .

مطالب مرتبط

آیا این تصویر پشت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس را نشان می‌دهد؟

محمد امین نعمتی

مرورگر جدید اج سامسونگ چه تغییراتی کرده است؟

محمد امین نعمتی

پتنت مایکروسافت برای مکانیسم تاشو دستگاه‌های تاشو این شرکت منتشر شد

محمد امین نعمتی

آیا بازی‌های روز عرضه ایکس‌ باکس سری ایکس برای کنسول ایکس باکس وان هم منتشر خواهند شد؟

محمد آقاپور

قابلیت جدید اپلیکیشن Your Phone ماکروسافت چیست؟

محمد امین نعمتی

چرا چین تمام سازمان‌های دولتی را از استفاده از فناور‌ی‌های آمریکایی محروم کرد؟

محمد امین نعمتی

دیدگاه شما چیست؟