کنسول پلی استیشن ۴ PS4 slim سفید این ماه عرضه می شود

سونی اعلام نموده نسخه جدیدی از کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم که هم سبک تر و هم کم ضخامت تر از پلی استیشن ۴ معمولی است را این ماه با رنگ سفید عرضه می کند . به نظر می رسد سونی نمی خواهد از مایکروسافت با ایکس باکس وان سفیدش کم بیاورد و تازه مشوق هایی برای بازار هدف ایکس باکس در امریکای شمالی هم در نظر گرفته است .

این کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم با رنگ سفید شفاف و روشن یا قیمت ۲۹۸۹۰ ین برای نسخه ۵۰۰ گیگابایت و با قیمت ۳۴۹۸۰ ین برای نسخه ۱ ترابایت در ژاپن روانه بازارهای فروش می شود . مدل ۵۰۰ گیگابایتی قرار هست با قیمت ۲۹۹ یورو با یک روز تاخیر در اروپا عرضه شود. بنا بر اعلام قبلی سونی ، این کنسول هیچ تفاوت فنی با کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم سیاه رنگ قبلی نداشته و صرفا با رنگ سفید برای علاقمندان به این رنگ ارائه شده است .

کنسول پلی استیشن 4 PS4 slim سفید این ماه عرضه می شود

هنوز برای امریکا و خاورمیانه تاریخ دقیقی بر ای آغاز فروش کنسول سفید رنگ و زیبای پلی استیشن اسلیم ۴ مشخص نشده است اما سونی گفته که طبق بررسی ها در این مناطق هم تقاضای بالایی برای این کنسول خوش رنگ ثبت نموده است .

بنا بر برخی گفته ها ، ممکن است سونی کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم را در کانادا و ایالات متحده همراه با بازی محبوب  Final Fantasy XV edition PS4 slim عرضه کند . خبری که برای بسیاری از مشتریان می تواند کاملا هیجان انگیز باشد .

2 نظرات
  1. مژده می گوید

    روکیدا خیلی عالیه

  2. نیلوفر می گوید

    لایک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.