روکیدا
مدیریت و موفقیت در کسب و کار

چطور بهتر برندسازی کنیم؟

از تفاوت و مزایای لینک داخلی و لینک خارجی چقدر می‌دانید؟

متداول‌ترین دلیلی که افراد به خاطر آن با من ارتباط برقرار می‌کنند و باعث می‌شود من با آنها کار کنم این است که آنها به دنبال افزایش آگاهی برند هستند.  عقل سلیم می‌گوید که اگر افراد بیشتری از محصولات و خدمات اطلاعاتی داشته باشند، و یا از ایده‌ها و کارمان آگاه باشند، ما عملکرد موفق‌تری خواهیم داشت.

اما در این چشم انداز یک مشکل وجود دارد. وجود افراد زیادی که از محصولات یا خدمات شما مطلع‌اند، به معنای این نیست که همه آن‌ها الزاماً تبدیل به مشتری می‌شوند. آگاهی بیشتر همیشه دلیلی بر دوام و موفقیت یک کسب و کار نیست. اساساً تعدادی بالای مخاطب، تضمین کننده این نیست که شما مشتریان مناسبی را جذب کرده‌اید و کارتان را به بهترین نحو انجام داده‌اید.

سه رکن از طنین برند

نیاز نیست برای ایجاد آگاهی از برند و افزایش آن، کسب و کاری با دوام را به وجود آورید. کسب و کاری که با افزایش صفر به حساب بانکی‌تان، شما را حفظ کند. شما نیاز به طنین بیشتری دارید. زمانی که طنین برند را در اولویت‌های خودتان قرار می‌دهید، می‌توانید به روشی مناسب به افراد مناسب خدمت کنید.

چگونه؟

برای انجام این کار شما باید درمورد اینکه هدفتان چیست و چه چیزهایی از اهدافتان نیست و باید به چه کسانی خدمت کنید و نکنید، آگاه باشید. شما باید تقاضاها و نیازهای مشتری‌های مناسب خودتان را درک کنید و قادر باشید توضیح دهید که چرا محصولات یا خدمات شما بهترین گزینه پیش رو هستند.

منبع: thestoryoftelling

مطالب مرتبط

راهنمای کامل استفاده از IGTV اینستاگرام برای بازاریابی

محمد آقاپور

هوش مصنوعی چگونه می تواند مشکلات کسب و کار را از پیش رو بردارد؟

محمد آقاپور

الگوریتم اینستاگرام ۲۰۲۰ چگونه کار می کند؟

محمد آقاپور

۵ استراتژی مطمئن برای پیشرفت کارآفرینان در زمینه تجارت الکترونیک

محمد آقاپور

چگونه با کارمندانی که از خانه کار خود را انجام می دهند، رفتار کنیم؟

محمد آقاپور

۱۰ نکته برای دورکاری موفقیت آمیز

محمد آقاپور

دیدگاه شما چیست؟