گلدن گلوب برای فیلم Manchester by the Sea افتخار برای آمازون استودیوز

فیلم Manchester by the Sea موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب شد. آمازون استودیوز یک شرکت فیلم‌سازی است در زمینه تهیه و توزیع فیلم در سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند. این شرکت متعلق به شرکت Amazon.com و در سال ۲۰۱۰ تأسیس شده است .

گلدن گلوب برای فیلم Manchester by the Sea افتخار برای آمازون استودیوز

بازیگر هالیوود آقای Casey Affleck موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر مرد شد . وی این جایزه را برای ارائه بازی عالی و بی نقص خود در فیلم Manchester by the Sea دریافت نموده است و اکنون با دریافت این جایزه هنری ارزشمند ، شرکت فیلم سازی آمازون استودیوز نخستیم افتخار و جایزه برای بخش فیلم سازی خود را دریافت نموده است . همه حقوق حاصل از فیلم Manchester by the Sea متعلق به کمپانی آمازون استودیوز است . فیلم Manchester by the Sea به تهیه کنندگی دیگر بازیگر سرشناس هالیوود ، آقای مت دیمون ساخته شده است .

گلدن گلوب برای فیلم Manchester by the Sea افتخار برای آمازون استودیوز

اکنون با توجه به استقبال خوب مردم و منقدان گلدن گلوب از فیلم هالیوودی Manchester by the Sea انتظار می رود جایزه اسکار در ماه آینده نیز به افتخارات کمپانی فیلم سازی آمازون استودیوز افزوده شود .

کمپانی آمازون با مشارکت کمپانی Roadshow Pictures حق توزیع و پخش فیلم Manchester by the Sea را در اختیار دارند و همچنین آمازون اعلام نموده است که از سال ۲۰۱۷ به طور جدی سرمایه گذاری در صنعت فیلم سازی را ادامه می دهد .

1 نظر
  1. علی می گوید

    کارتون عالیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.